2019. november 17. // Hortenzia, Gergő névnap

Orvosi rendelő bővítése védőnői szolgálat fejlesztésével Kapolcson

2019. augusztus 13. 11:52
Kapolcs Község Önkormányzata a TOP-4.1.1-15-VE1-2016-00023 azonosító számú pályázat keretében nyert támogatást. Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott, vissza nem térítendő támogatás összege 28 785 421 forint volt, a támogatás intenzitása a projekt elszámolható költségeinek 100 %-a. A beruházás az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg, a Széchenyi 2020 program keretében.

A projekt megvalósítás helyszíne: 9294 Kapolcs, Petőfi u. 2.

A régi orvosi épület hasznos alapterülete 209 m2 volt, mely a bővítéssel 283,62 m2 lett.

Az épületben a következő helyiségek kerültek kialakításra: tanácsadó 18,24 m2, munkaszoba 15,56 m2, váró-pelenkázó 16,79 m2, szélfogó 3,13 m2, előtér 1,12 m2, wc 1,12 m2, személyzeti wc-előtér 1,53 m2, raktár 3,61 m2, személyzeti wc- zuhany 3,29 m2, közlekedő 4,94 m2, tornác 5,29 m2.

A projekt keretében 49/2004 (V.21) rendeltben szereplő a védőnői tanácsadó szolgálathoz szükséges eszközök kerültek beszerzésre.

A projekt célja között szerepelt a lakosság életminőségének javítása, a diszkrimináció mentesség, valamint a közösségi szolgáltatásokhoz való hozzáférés esélyegyenlőségének biztosításával, valamint a lakosság egészségének megőrzése, egészségi állapotának javítása.

A fejlesztés illeszkedik a járási stratégia céljaihoz és beavatkozási területeihez, különösen „A térségi és a helyi gazdaság fejlesztése, a foglalkoztatás bővítése Ajkán illetve a vidéki térségekben” keretein belül az „Energiatakarékos közintézményi-közszolgáltatási hálózat kialakítása” beavatkozási területhez.

Férfi kézilabda BL, B csoport 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. THW Kiel 8 6 1 1 249 218 31 13
2. TELEKOM VESZPRÉM 8 5 0 3 267 235 32 10
3. Montpellier 7 4 1 2 189 184 5 9
4. Vardar Szkopje 7 4 1 2 210 217 -7 9
5. Kielce 7 3 2 2 213 206 7 8
6. Porto 8 3 2 3 230 240 -10 8
7. Meskov Breszt 8 1 0 7 219 251 -32 2
8. Zaporizzsja 7 0 1 6 202 228 -26 1
Utolsó módosítás: tegnap 19:28
Férfi kézilabda NB I, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Veszprém 10 10 0 0 366 240 126 20
2. Szeged 10 10 0 0 361 235 126 20
3. Gyöngyös 9 6 0 3 268 242 26 12
4. Tatabánya 10 6 0 4 278 260 18 12
5. FTC 9 6 0 3 255 239 16 12
6. Csurgó 10 5 1 4 252 259 -7 11
7. Balatonfüred 10 5 1 4 274 282 -8 11
8. Komló 10 4 1 5 253 264 -11 9
9. Eger 9 4 1 4 242 274 -32 9
10. Dabas 10 3 1 6 248 286 -38 7
11. Mezőkövesd 8 1 2 5 191 234 -43 4
12. Budakalász 9 1 0 8 225 264 -39 2
13. Orosháza 9 1 0 8 223 274 -51 2
14. Vác 9 0 1 8 201 284 -83 1
Utolsó módosítás: ma 12:32
Férfi kézilabda SEHA-liga, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Telekom Veszprém 6 5 0 1 183 159 14 15
2. Meskov Breszt 6 3 0 3 184 173 11 9
3. PPD Zagreb 4 3 0 1 110 109 1 9
4. Rabotnik 6 3 0 3 169 164 5 9
5. Metaloplastika 6 2 0 4 165 182 -17 6
6. Szpartak Moszkva 6 1 0 5 167 191 -24 3
Utolsó módosítás: 2019. november 11. 10:57
Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. BERETTYÓÚJFALU 9 8 1 0 48 23 25 25
2. HALADÁS 9 7 1 1 42 15 27 22
3. NYÍRGYULAJ 9 5 2 2 25 19 6 17
4. DEAC 10 4 2 4 25 30 -5 14
5. FRADI 9 4 1 4 32 28 4 13
6. DUNAFERR 9 3 3 3 29 29 0 12
7. ARAMIS 9 3 0 6 15 35 -20 9
8. 1. FC VESZPRÉM 10 2 1 7 20 28 -8 7
9. KECSKEMÉT 9 2 1 6 16 32 -16 7
10. RUBEOLA 9 1 2 6 16 29 -13 4
Utolsó módosítás: 2019. november 15. 21:34
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. ÉRD 14 10 3 1 31 10 21 33
2. III. KER 14 10 2 2 34 14 20 32
3. LIPÓT 14 9 2 3 22 11 11 29
4. NAGYKANIZSA 14 8 2 4 23 18 5 26
5. MÉNFŐCSANAK 14 6 5 3 16 13 3 23
6. PÁPA 14 6 4 4 20 19 1 22
7. VLS VESZPRÉM 14 5 5 4 17 11 6 20
8. MOSONMAGYARÓVÁR 14 5 3 6 21 22 -1 18
9. BICSKE 14 4 5 5 16 19 -3 17
10. BKV ELŐRE 14 4 5 5 14 17 -3 17
11. PUSKÁS AKADÉMIA II. 14 5 1 8 23 22 1 16
12. KOMÁROM 14 4 4 6 22 20 2 16
13. SÁRVÁR 14 3 5 6 11 17 -6 14
14. BALATONLELLE 14 2 3 9 8 33 -25 9
15. FEHÉRVÁR FC II. 14 1 6 7 7 20 -13 9
16. HÉVÍZ 14 1 3 10 14 33 -19 6
Utolsó módosítás: 2019. november 11. 10:47
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. HOYA-PE Veszprém 7 6 0 1 658 615 0 13
2. BKG 7 5 0 2 662 566 0 12
3. Nyíregyháza 7 5 0 2 619 540 0 12
4. Budafok 7 5 0 2 621 565 0 12
5. MAFC 6 4 0 2 506 511 0 10
6. MTK 8 5 0 3 652 649 0 13
7. Baja 7 4 0 3 553 525 0 11
8. Salgótarján 7 4 0 3 564 547 0 11
9. TF-BP 6 3 0 3 468 482 0 9
10. MEAFC 7 3 0 4 573 598 0 10
11. Vasas 8 2 0 6 636 664 0 10
12. Nagykőrös 7 1 0 6 508 592 0 8
13. Budapesti Honvéd 7 1 0 6 573 645 0 8
14. PVSK 7 1 0 6 563 657 0 8
Utolsó módosítás: 2019. november 15. 13:49
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. PEAC 7 6 0 1 245 170 75 12
2. Siófok U22 7 6 0 1 230 182 48 12
3. Nemesvámos 7 5 0 2 220 187 33 10
4. Szekszárd 7 5 0 2 205 173 32 10
5. Veszprém Pannon SE 7 5 0 2 230 201 29 10
6. Kozármisleny U22 7 4 0 3 195 182 13 8
7. Marcali 7 4 0 3 192 204 -12 8
8. Balatonboglár 7 2 0 5 217 213 4 4
9. Tolna 7 2 0 5 180 230 -50 4
10. Tamási 7 2 0 5 161 212 -51 4
11. TUNGSRAM 7 1 0 6 156 233 -77 2
12. Hévíz 7 0 0 7 155 199 -44 0
Utolsó módosítás: 2019. november 11. 10:40
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Veszprémi KKFT 7 6 0 1 193 145 48 0
2. ETO-SZESE 8 6 0 2 227 211 16 0
3. PLER-Budapest 7 5 0 2 181 159 22 0
4. Telekom Veszprém U21 8 4 1 3 215 199 16 1
5. NEKA 7 4 0 3 187 171 16 0
6. Tata 7 4 0 3 186 182 4 0
7. Balatonfüredi U21 7 4 0 3 185 186 -1 0
8. Budai Farkasok 8 4 0 4 200 219 -19 0
9. Szigetszentmiklós 7 3 0 4 183 206 -23 0
10. Pécsi VSE 8 1 1 6 199 219 -20 1
11. Rév TSC 7 1 0 6 171 200 -29 0
12. PEAC 7 1 0 6 195 225 -30 0
Utolsó módosítás: tegnap 17:21
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 8. ma 17:00 Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok PVSK HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 8. ma 16:00 Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok Szigetszentmiklós Veszprémi KKFT 19-29
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 8. ma 15:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok Veszprém Pannon SE Tamási KC 36-31
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 15. ma 13:00 Érd, Sporttelep Érd VLS Veszprém 2-1
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 6. ma 11:00 Szombathely, Savaria Egyetem SZOESE VESC 0-3
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 8. tegnap 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Meskov Breszt 31-25
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 8. tegnap 11:00 Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok ETO-SZESE Telekom Veszprém U21 27-31
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 10. 2019. november 15. 18:30 Debrecen, Egyetemi Sportaréna DEAC 1. FC Veszprém 2-2
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 9. 2019. november 11. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Kecskemét 4-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 13. 2019. november 11. 18:00 Komló, Sportközpont Komló Telekom Veszprém 21-24
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 14. 2019. november 10. 13:30 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Hévíz 4-1
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 7. 2019. november 9. 17:30 Fehéroroszország, Breszt Meskov Breszt Telekom Veszprém 30-37
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 5. 2019. november 9. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC PTE-PEAC 3-0
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 7. 2019. november 9. 14:00 Hévíz, Városi Sportcsarnok Hévíz Veszprém Pannon SE 21-29
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 7. 2019. november 9. 13:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Veszprémi KKFT Pécsi VSE 30-21
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 7. 2019. november 9. 11:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Telekom Veszprém U21 PLER-Budapest 20-22
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 7. 2019. november 8. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MEAFC-Miskolc 109-83
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 1. 2019. november 6. 21:00 Budakalász, Városi Sportcsarnok Újpest 1. FC Veszprém 1-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 10. 2019. november 5. 20:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Csurgó 36-20
kézilabda férfi kézilabda SEHA liga B csoport, 2019/2020 7. 2019. november 5. 17:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Szpartak Moszkva 37-32
kosárlabda férfi kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2 3. 2019. november 4. 17:45 Pápa, Városi Sportcsarnok Pápa HOYA-PE Veszprém 87-106
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 13. 2019. november 3. 13:30 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Balatonlelle 0-1
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 4. 2019. november 3. 11:00 Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium sportcsarnoka Budaörsi Emericus VESC 1-3
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 6. 2019. november 2. 15:00 Lengyelország, Kielce PGE Vive Kielce Telekom Veszprém 34-33
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 8. 2019. november 1. 19:30 FTC Népligeti Sportcentrum FTC 1. FC Veszprém 5-1
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 6. 2019. október 31. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém Budapest Honvéd 84-81
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 3. 2019. október 27. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC Széchenyi Győr 3-0
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 6. 2019. október 27. 15:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok Veszprém Pannon SE Marcali 36-19
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 12. 2019. október 27. 13:30 Budapest, BKV Előre Stadion BKV Előre VLS Veszprém 0-0
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 5. 2019. október 26. 17:00 Baja, Városi Művelődési Központ Bajai Bácska HOYA-PE Veszprém 71-76
Labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport 11. 2019. október 20. 14:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Mosonmagyaróvár 3-0
Kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport 4. 2019. október 19. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém Vasas Akadémia 92-91
Kézilabda Férfi kézilabda BL 5. 2019. október 19. 17:30 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Vardar Szkopje 39-30
Kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport 5. 2019. október 19. 13:00 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok Pécs Dr. Veress Endre utca 10 PEAC VPSE 33-27
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport 6. 2019. október 18. 20:30 Elektromos csarnok Budapest Népfürdő út 18-20. Rév TSC Telekom Veszprém U21 22-35
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport 6. 2019. október 18. 19:30 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand Budaörs Hársfa utca 6. Budai Farkasok VKKFT 19-27
Kézilabda Férfi kézilabda NB I 7. 2019. október 15. 18:00 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Gyöngyös 34-27
Kosárlabda NB I/B Piros csoport 3. 2019. október 15. 17:00 Nyíregyháza HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 105-87
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 6. 2019. október 13. 16:00 Budaörs, Városi Sportcsarnok Budai Farkasok Veszprémi KKFT 17-30
Kézilabda Férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 4. 2019. október 13. 15:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FC Porto Sofarma 38-28
Kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 4. 2019. október 13. 11:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok Veszprém Pannon SE Kozármisleny 35-28
Labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 10. 2019. október 12. 14:30 Nagykanizsa, Olajbányász Stadion Nagykanizsa VLS Veszprém 2-1
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 6. 2019. október 12. 11:00 Veszprém, DEVM Sportcsanok Telekom Veszprém U21 Szigetszentmiklós 29-25
Futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 7. 2019. október 11. 18:30 Veszprém, Március 15. úti sportcsarnok 1. FC Veszprém Dunaferr 6-4
vehir.hu
2019. november 17. // Hortenzia, Gergő névnap