2020. január 25. // Pál névnap

Így hozhatod magad formába néhány praktikus eszközzel

2019. augusztus 16. 11:54
Az egészség megőrzésének fontosságával mindenki tisztában van, de nem mindig egyszerű megtalálni azokat az eszközöket, amik ebben segítenek. Már csak azért sem, mert rengeteg kiegészítő található a piacon, és könnyű elveszni közöttük. Ráadásul az sem mindegy, hogy mennyibe kerülnek, mert senki nem szeretne egy kisebb vagyont költeni rájuk. De mit is tehetsz, ha egész évben fitt szeretnél lenni?

Szeretnél formás karokat? Napi pár perc edzéssel elérheted!

Bár a nyár lassan véget ér, és a strandra már nem kell formában lenned, de gondolj arra, hogy nem kampányszerűen kell gondoskodni az egészségedről. Egész évben fontos, hogy megfelelő legyen a kondid, amit elérhetsz az edzőtermekben, de akár otthon is, kényelmesen.

Ha beszerzel egy, a Wombat Kütyü Shop sport és fitness kiegészítői között elérhető gumiexpanderes kar erősítőt, akkor kellő gyakorlás után formás felkarokra tehetsz szert. Nem kell megijedned, ehhez nem kell naponta órákat edzeni – elég lesz néhány perc, ami biztosan belefér még egy mozgalmasabb, sűrű napba is.

Az eszköz használatával az egész felsőtested átmozgathatod, és ha kellően kitartó vagy, akkor idővel búcsút inthetsz a petyhüdt felkarnak. Mindemellett ez a mini kondigép kis helyen is elfér, és egyaránt edzheted vele a bicepszedet, a tricepszet, valamint a vállakat is.

Erősítsd a lábad is!

A karok mellett a lábaid edzésére sem árt némi energiát fordítanod. Ehhez szintén találhatsz olyan praktikus eszközöket, mint például a láb- és popsierősítő prémium gumikötél, ami segíthet neked az áhított formás alak elérésében. És mindezt akár az otthonod kényelmében is megteheted, ami további plusz pont a kütyü mellett.

Az eszköz nagyszerűsége az egyszerűségében rejlik, mert hiába csak egy kötélről van szó, rengeteg hasznos és hatékony gyakorlatot végezhetsz vele. További előny, hogy egy egyszeri, kisebb kiadásból megúszhatod az edzést, és nem kell havonta kifizetned a kondibérlet árát.

Nincs több kifogás, még akkor sem, ha szégyenlős vagy, és nem akarsz mások előtt tornázni. A gumikötelet akkor veszed elő, amikor akad rá otthon némi időd, és ha elég szorgalmas vagy, a tökéletes láb és popsi nem csak álom lesz többé. Lehetsz profi, vagy sportolhatsz hobbi szinten, ez az eszköz mindenki számára kiváló a gyakorláshoz.

Kényelmes üléssel a jobb tartásért

Sajnos hazánkban sokan szenvednek a különféle mozgásszervi megbetegedésektől. Az egész napos ülés miatt kialakuló rossz tartás a teljes testre hatással van, és a hát, valamint a derék fájdalmának kialakulásához is vezethet. A legnagyobb gond az, hogy hiába koncentrálunk a helyes testtartásra, az izmok idővel elfáradnak, a váll és a nyak pedig beesik, így okozva komoly problémákat.

A kényelmes, egészséges ülést támogathatod egy tartásjavító gerinc- és háttámasz használatával, ami ergonomikus kialakításának köszönhetően megtámasztja a hátad az irodai székben töltött hosszú órák alatt, de akár az autósülésbe is beteheted, ha sokat vezetsz.

Férfi kézilabda BL, B csoport 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Kiel 10 7 2 1 314 282 32 16
2. TELEKOM VESZPRÉM 10 7 0 3 333 288 45 14
3. Kielce 10 5 2 3 302 283 19 12
4. Montpellier 10 5 1 4 277 274 3 11
5. Porto 10 4 2 4 286 295 -9 10
6. Vardar Szkopje 10 4 1 5 286 321 -35 9
7. Zaporizzsja 10 1 2 7 297 323 -26 4
8. Meskov Breszt 10 2 0 8 274 303 -29 4
Utolsó módosítás: 2019. december 1. 19:01
Férfi kézilabda NB I, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. SZEGED 14 13 0 1 512 343 169 26
2. Telekom Veszprém 13 13 0 0 467 324 143 26
3. Tatabánya 13 9 0 4 371 331 40 18
4. FTC 13 8 0 5 364 361 3 16
5. Gyöngyös 13 7 1 5 388 363 25 15
6. Balatonfüred 13 7 1 5 367 359 8 15
7. Csurgó 13 7 1 5 322 328 -6 15
8. Komló 13 6 2 5 343 345 -2 14
9. Eger 13 5 1 7 352 396 -44 11
10. Dabas 14 4 1 9 350 409 -59 9
11. Mezőkövesd 13 2 4 7 314 375 -61 8
12. Budakalász 13 2 1 10 329 373 -44 5
13. Orosháza 13 2 1 10 324 381 -57 5
14. Vác 13 0 1 12 299 414 -115 1
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:33
Férfi kézilabda SEHA-liga, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Telekom Veszprém 10 8 0 2 306 265 41 24
2. PPD Zagreb 10 7 0 3 289 259 30 21
3. Meskov Breszt 10 6 0 4 307 279 28 18
4. Eurofarm 10 4 0 6 279 275 4 12
5. Metaloplasztika 10 4 0 6 272 302 -30 12
6. Szpartak Moszkva 10 1 0 9 254 327 -73 3
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:30
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Veszprémi KKFT 11 9 1 1 309 235 74 19
2. Tata 11 8 0 3 301 267 34 16
3. Balatonfüred U21 11 8 0 3 302 284 18 16
4. ETO-SZESE 11 7 0 4 293 291 2 14
5. Budai Farkasok 11 7 0 4 287 291 -4 14
6. PLER-Budapest 11 6 1 4 283 259 24 13
7. Telekom Veszprém U21 11 6 1 4 299 282 17 13
8. NEKA 11 4 1 6 273 268 5 9
9. PVSE 11 3 1 7 284 303 -19 7
10. Szigetszentmiklós 11 3 0 8 268 317 -49 6
11. PEAC 11 1 1 9 299 350 -51 3
12. Rév TSC 11 1 0 10 265 316 -51 2
Utolsó módosítás: 2019. december 16. 10:19
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Siófok U22 11 10 0 1 386 299 87 20
2. Szekszárd 11 9 0 2 337 241 96 18
3. PEAC 11 9 0 2 373 288 85 18
4. Veszprém Pannon SE 11 8 0 3 360 291 69 16
5. Nemesvámos 11 7 0 4 337 305 32 14
6. Kozármisleny U22 11 5 0 6 306 296 10 10
7. Marcali 11 5 0 6 303 324 -21 10
8. Tamási 11 4 0 7 249 325 -76 8
9. Balatonboglár 11 3 0 8 328 332 -4 6
10. Hévíz 11 3 0 8 259 313 -54 6
11. Tolna 11 2 0 9 253 381 -128 4
12. Tungsram 11 1 0 10 249 345 -96 2
Utolsó módosítás: 2019. december 16. 10:12
Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. BERETTYÓÚJFALU 16 14 2 0 81 42 39 44
2. HALADÁS 16 13 1 2 79 27 52 40
3. NYÍRGYULAJ 16 9 2 5 58 42 16 29
4. ARAMIS 16 8 1 7 52 58 -6 25
5. FTC 16 7 1 8 55 57 -2 22
6. DUNAFERR 16 5 4 7 44 48 -4 19
7. DEAC 16 5 2 9 37 58 -21 17
8. 1. FC Veszprém 16 3 3 10 34 52 -18 12
9. Csömör 16 3 3 10 32 55 -23 11
10. SG KECSKEMÉT FUTSAL 16 3 1 12 28 61 -33 10
Utolsó módosítás: 2020. január 20. 21:18
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. ÉRD 17 12 3 2 36 13 23 39
2. III. KER 17 10 5 2 38 18 20 35
3. LIPÓT 17 10 3 4 27 18 9 33
4. PÁPAI PERUTZ 17 8 5 4 24 20 4 29
5. NAGYKANIZSA 17 8 3 6 25 23 2 27
6. MÉNFŐCSANAK 17 7 6 4 21 19 2 27
7. KOMÁROM 17 6 5 6 25 21 4 23
8. MOSONMAGYARÓVÁR 17 6 4 7 28 27 1 22
9. VLS VESZPRÉM 17 5 6 6 19 15 4 21
10. BICSKE 17 5 6 6 19 22 -3 21
11. BKV ELŐRE 17 5 5 7 19 22 -3 20
12. PUSKÁS AKADÉMIA II. 17 5 3 9 25 26 -1 18
13. SÁRVÁR 17 4 6 7 15 22 -7 18
14. FEHÉRVÁR II. 17 3 7 7 14 23 -9 16
15. HÉVÍZ 17 3 3 11 20 37 -17 12
16. BALATONLELLE 17 2 4 11 10 39 -29 10
Utolsó módosítás: 2019. december 21. 14:38
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020
M GY D V LG KG GK P
1. Nyíregyháza 18 15 0 3 1600 1373 0 33
2. MAFC 17 13 0 4 1503 1389 0 30
3. Budafok 18 12 0 6 1573 1504 0 30
4. HOYA-PE Veszprém 18 11 0 7 1620 1563 0 29
5. Salgótarján 17 10 0 7 1286 1263 0 27
6. Bajai Bácska 18 10 0 8 1423 1389 0 28
7. TF-Budapest 18 9 0 9 1448 1438 0 27
8. BKG-Príma 16 8 0 8 1419 1314 0 24
9. Budapesti Honvéd 17 8 0 9 1414 1479 0 25
10. MEAFC-Miskolc 18 8 0 10 1472 1511 0 26
11. MTK 17 7 0 10 1355 1437 0 24
12. Vasas Akadémia 17 6 0 11 1364 1423 0 23
13. PVSK 16 2 0 14 1334 1536 0 18
14. Nagykőrös 17 2 0 15 1256 1448 0 19
Utolsó módosítás: tegnap 23:01
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 26. 2020. május 9. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Komló
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 25. 2020. május 3. 18:00 Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok Csurgó Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 24. 2020. április 25. 18:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FTC
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 23. 2020. április 11. 18:00 Szeged, Városi Sportcsarnok Szeged Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 22. 2020. március 31. 18:00 Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok Eger Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 26. 2020. március 29. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Budafok
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 18. 2020. március 27. 19:00 Pécs, Laubert Dezső Sportcsarnok Pécs Veszprémi KKFT
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 21. 2020. március 24. 18:00 Dabas, OBO Aréna Dabas Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 25. 2020. március 22. 17:00 Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok BKG-Príma HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 20. 2020. március 17. 18:00 Gyöngyös, Dr. Fejes András Sportcsarnok Gyöngyös Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 24. 2020. március 14. 17:00 Nagykőrös, Kossuth Lajos Általános Iskola Nagykőrös HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. március 10. 18:00 Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok Tatabánya Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 15. 2020. március 8. 19:00 Tata, Güntner Aréna Tata Veszprémi KKFT
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 23. 2020. március 6. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém TF-Budapest
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 18. 2020. március 4. 18:00 Balatonfüred, Városi Szabadidőközpont Balatonfüred Telekom Veszprém
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 14. 2020. február 29. 17:30 Ukrajna, Zaporizzsja Zaporizzsja Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 22. 2020. február 29. 17:00 Budapest, Bálint Márton Gimnázium MTK HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 14. 2020. február 29. 13:00 Veszprém. Március 15. utcai sportcsarnok Veszprémi KKFT NEKA
labdarúgás felkészülési mérkőzés 7. 2020. február 29. 11:00 Mór, Városi Sportpálya Mór VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 19. 2020. február 25. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Budakalász
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 13. 2020. február 23. 17:00 Veszprém,. Veszprém Aréna Telekom Veszprém Montpellier
röpldabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 18. 2020. február 23. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC RÖAK
labdarúgás felkészülési mérkőzés 6. 2020. február 22. 11:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Mór
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 13. 2020. február 22. 11:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Telekom Veszprém U21 Veszprémi KKFT
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 21. 2020. február 21. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém PVSK
labdarúgás felkészülési mérkőzés 5. 2020. február 19. 11:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Sárvár
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 16. 2020. február 18. 18:00 Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok Mezőkövesd Telekom Veszprém
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 18. 2020. február 17. 19:00 Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok Kecskemét 1. FC Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 12. 2020. február 16. 18:00 Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok PEAC Veszprémi KKFT
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 17. 2020. február 15. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Orosháza
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 12. 2020. február 15. 18:00 Tata, Güntner Aréna Tata Telekom Veszprém U21
labdarúgás felkészülési mérkőzés 4. 2020. február 15. 11:00 Dunaújváros, Városi Stadion Dunaújváros VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 12. 2020. február 12. 19:00 Németország, Kiel Kiel Telekom Veszprém
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 17. 2020. február 11. 17:15 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém FTC
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 11. 2020. február 8. 16:00 Portugália, Porto Porto Telekom Veszprém
röpldabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 17. 2020. február 8. 12:00 Budapest, MTK Röplabda Csarnok MTK VESC
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 3. 2020. február 7. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Rubeola FC
kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 20. 2020. február 7. 17:30 Miskolc, Egyetemi Körcsarnok MEAFC-Miskolc HOYA-PE Veszprém
kézilabda férfi kézilabda Magyar Kupa, 2019/2020 5. 2020. február 3. 19:00 Földi Imre Sportcsarnok, Tatabánya Grundfos Tatabánya KC Telekom Veszprém
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 19. 2020. február 1. 15:30 Budapest, Ludovika Aréna Budapesti Honvéd HOYA-PE Veszprém
labdarúgás felkészülési mérkőzés 3. 2020. február 1. 11:00 Iváncsa, Városi Sportpálya Iváncsa VLS Veszprém
kézilabda férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2019/2020 14. 2020. január 31. 18:30 Vác, Városi Sportcsarnok Vác Telekom Veszprém
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 15. holnap 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC SzoESE
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 18. tegnap 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Bajai Bácska 81-99
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa 5. 2020. január 21. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém TF-Budapest 106-91
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 16. 2020. január 20. 19:00 Dunaújváros, Városi Sportcsarnok Dunaferr 1. FC Veszprém 0-3
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 14. 2020. január 19. 15:00 Pécs, Mozgástani Intézet PEAC VESC 0-3
labdarúgás felkészülési mérkőzés 2. 2020. január 18. 10:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Csorna 0-0
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 17. 2020. január 17. 17:00 Budapest, Sport 11 Sportcentrum Vasas Akadémia HOYA-PE Veszprém 91-90
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 3. 2020. január 15. 19:30 Csömör, Városi Sportcsarnok Csömör 1. FC Veszprém 3-4
labdarúgás felkészülési mérkőzés 1. 2020. január 15. 13:00 Ajka, Városi Stadion Ajka VLS Veszprém 2-0
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 16. 2020. január 12. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 68-79
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 13. 2020. január 12. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC Budaörs 3-1
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 15. 2020. január 10. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Berettyóújfalu 3-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 15. 2020. január 8. 19:00 Salgótarján, Városi Sportcsarnok Salgótarján HOYA-PE Veszprém 75-69
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 14. 2020. január 4. 17:00 Budapest, Gabányi László Sportcsarnok MAFC HOYA-PE Veszprém 91-85
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 2. 2019. december 21. 14:00 Budapest, Corvinus Egyetem Közgáz SC VESC 1-3
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 14. 2019. december 20. 18:30 Szombathely, Haladás Sportcsarnok Haladás 1. FC Veszprém 5-1
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 13. 2019. december 20. 18:00 Budapest, BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Budafok HOYA-PE Veszprém 113-95
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 13. 2019. december 16. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Aramis 3-8
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 8. 2019. december 14. 20:45 Horvátország, Zágráb Zagreb Telekom Veszprém 23-26
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 10. 2019. december 14. 19:00 Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium Érd VESC 0-3
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 10. 2019. december 13. 19:00 Szerbia, Sabac Metaloplastika Telekom Veszprém 30-26
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 12. 2019. december 13. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém BKG-Príma 106-90
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 9. 2019. december 11. 17:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Eurofarm 35-24
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 12. 2019. december 10. 19:00 Csömör, Városi Sportcsarnok Rubeola 1. FC Veszprém 2-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 3. 2019. december 9. 18:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Mezőkövesd 37-26
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 11. 2019. december 8. 16:00 Balatonboglár, NEKA Csarnok NEKA Telekom Veszprém U21 23-24
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 11. 2019. december 8. 15:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok Veszprém Pannon SE TUNGSRAM 33-25
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 9. 2019. december 8. 13:30 Kaposvár, Kodály Zoltán Általános Iskola RÖAK VESC 0-3
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 12. 2019. december 7. 19:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Mol-Pick Szeged 29-28
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 11. 2019. december 7. 13:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Veszprémi KKFT ETO-SZESE 30-21
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 11. 2019. december 6. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium HOYA-PE Veszprém Nagykőrösi Sólymok 93-66
futsal barátságos futsal mérkőzés 2. 2019. december 3. 18:00 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Magyarország Oroszország 2-1
futsal barátságos futsal mérkőzés 1. 2019. december 2. 20:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok Magyarország Oroszország 2-3
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 19:30 Budapest, Ludivika Aréna TF-Budapest HOYA-PE Veszprém 69-75
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 18:00 Budapest, Sportkastély PLER-Budapest Veszprémi KKFT 30-30
kézilabda férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 17:00 Észak-Macedónia, Szkopje Vardar Szkopje Telekom Veszprém 29-38
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 17:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Telekom Veszprém U21 Balatonfüred U21 28-31
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 8. 2019. december 1. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC MTK 2-3
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 10. 2019. december 1. 15:00 Szekszárd, Városi Sportcsarnok Szekszárd Veszprém Pannon SE 27-25
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 17. 2019. december 1. 13:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Pápai Perutz 1-1
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 11. 2019. november 26. 18:00 Budapest, Elek Gyula Aréna FTC Telekom Veszprém 30-35
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 11 2019. november 25. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Nyírgyulaj 2-6
kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2020 4. 2019. november 25. 17:45 Győr, Egyetemi Sportcsarnok Győr HOYA-PE Veszprém 80-107
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 16. 2019. november 24. 13:00 Sárvár, Városi Stadion Sárvár FC VLS Veszprém 1-0
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 9. 2019. november 23. 18:00 Tolna, Városi Sportcsarnok Tolna KC Veszprém Pannon SE 17-36
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 9. 2019. november 23. 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Kielce 28-24
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 9. 2019. november 23. 13:00 DEVM Sportcsarnok Veszprémi KKFT Rév TSC 27-20
kézilabda férfi kosárlabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 9. 2019. november 23. 11:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Telekom Veszprém U21 PEAC 32-29
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 9. 2019. november 22. 18:00 Veszprém, Vetési Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MTK-Elite Basket 86-83
kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/2020 5. 2019. november 19. 19:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Metaloplastika 36-29
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 8. 2019. november 17. 17:00 Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok PVSK HOYA-PE Veszprém 92-114
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 8. 2019. november 17. 16:00 Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok Szigetszentmiklós Veszprémi KKFT 19-29
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 8. 2019. november 17. 15:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok Veszprém Pannon SE Tamási KC 36-31
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 15. 2019. november 17. 13:00 Érd, Sporttelep Érd VLS Veszprém 2-1
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 6. 2019. november 17. 11:00 Szombathely, Savaria Egyetem SZOESE VESC 0-3
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 8. 2019. november 16. 17:30 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Meskov Breszt 31-25
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 8. 2019. november 16. 11:00 Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok ETO-SZESE Telekom Veszprém U21 27-31
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 10. 2019. november 15. 18:30 Debrecen, Egyetemi Sportaréna DEAC 1. FC Veszprém 2-2
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 9. 2019. november 11. 18:30 Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok 1. FC Veszprém Kecskemét 4-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 13. 2019. november 11. 18:00 Komló, Sportközpont Komló Telekom Veszprém 21-24
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 14. 2019. november 10. 13:30 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Hévíz 4-1
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 7. 2019. november 9. 17:30 Fehéroroszország, Breszt Meskov Breszt Telekom Veszprém 30-37
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 5. 2019. november 9. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC PTE-PEAC 3-0
kézilabda női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 7. 2019. november 9. 14:00 Hévíz, Városi Sportcsarnok Hévíz Veszprém Pannon SE 21-29
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 7. 2019. november 9. 13:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Veszprémi KKFT Pécsi VSE 30-21
kézilabda férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 7. 2019. november 9. 11:00 Veszprém, DEVM Sportcsarnok Telekom Veszprém U21 PLER-Budapest 20-22
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 7. 2019. november 8. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém MEAFC-Miskolc 109-83
futsal férfi futsal Magyar Kupa, 2019/2020 1. 2019. november 6. 21:00 Budakalász, Városi Sportcsarnok Újpest 1. FC Veszprém 1-2
kézilabda férfi kézilabda NB I, 2019/2020 10. 2019. november 5. 20:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Csurgó 36-20
kézilabda férfi kézilabda SEHA liga B csoport, 2019/2020 7. 2019. november 5. 17:15 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém Szpartak Moszkva 37-32
kosárlabda férfi kosárlabda Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2019/2 3. 2019. november 4. 17:45 Pápa, Városi Sportcsarnok Pápa HOYA-PE Veszprém 87-106
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 13. 2019. november 3. 13:30 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Balatonlelle 0-1
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 4. 2019. november 3. 11:00 Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium sportcsarnoka Budaörsi Emericus VESC 1-3
kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20 6. 2019. november 2. 15:00 Lengyelország, Kielce PGE Vive Kielce Telekom Veszprém 34-33
futsal férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 8. 2019. november 1. 19:30 FTC Népligeti Sportcentrum FTC 1. FC Veszprém 5-1
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2019/2020 6. 2019. október 31. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém Budapest Honvéd 84-81
röplabda női röplabda NB II Nyugati A csoport, 2019/2020 3. 2019. október 27. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC Széchenyi Győr 3-0
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 6. 2019. október 27. 15:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok Veszprém Pannon SE Marcali 36-19
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 12. 2019. október 27. 13:30 Budapest, BKV Előre Stadion BKV Előre VLS Veszprém 0-0
kosárlabda férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport alapszakasz, 5. 2019. október 26. 17:00 Baja, Városi Művelődési Központ Bajai Bácska HOYA-PE Veszprém 71-76
Labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 11. 2019. október 20. 14:00 Veszprém, Városi Stadion VLS Veszprém Mosonmagyaróvár 3-0
Kosárlabda Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport 4. 2019. október 19. 18:00 Veszprém, Vetési Albert Gimnázium sportcsarnoka HOYA-PE Veszprém Vasas Akadémia 92-91
Kézilabda Férfi kézilabda BL 5. 2019. október 19. 17:30 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Vardar Szkopje 39-30
Kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport 5. 2019. október 19. 13:00 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok Pécs Dr. Veress Endre utca 10 PEAC VPSE 33-27
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport 6. 2019. október 18. 20:30 Elektromos csarnok Budapest Népfürdő út 18-20. Rév TSC Telekom Veszprém U21 22-35
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport 6. 2019. október 18. 19:30 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand Budaörs Hársfa utca 6. Budai Farkasok VKKFT 19-27
Kézilabda Férfi kézilabda NB I 7. 2019. október 15. 18:00 Veszprém Aréna Telekom Veszprém Gyöngyös 34-27
Kosárlabda NB I/B Piros csoport 3. 2019. október 15. 17:00 Nyíregyháza HOYA-PE Veszprém Nyíregyháza 105-87
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 6. 2019. október 13. 16:00 Budaörs, Városi Sportcsarnok Budai Farkasok Veszprémi KKFT 17-30
Kézilabda Férfi kézilabda BL B csoport, 2019/2020 4. 2019. október 13. 15:00 Veszprém, Veszprém Aréna Telekom Veszprém FC Porto Sofarma 38-28
Kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/2020 4. 2019. október 13. 11:00 Veszprém, Városi Sportcsarnok Veszprém Pannon SE Kozármisleny 35-28
Labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2019/2020 10. 2019. október 12. 14:30 Nagykanizsa, Olajbányász Stadion Nagykanizsa VLS Veszprém 2-1
Kézilabda Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/2020 6. 2019. október 12. 11:00 Veszprém, DEVM Sportcsanok Telekom Veszprém U21 Szigetszentmiklós 29-25
Futsal Férfi futsal NB I alapszakasz, 2019/2020 7. 2019. október 11. 18:30 Veszprém, Március 15. úti sportcsarnok 1. FC Veszprém Dunaferr 6-4
vehir.hu
2020. január 25. // Pál névnap