//
Edina névnap

Hazai pályán továbbra is veretlen a VESC

2020. november 23. 14:57
Szokolikné Kalmár Judit tanítványai a vendég szombathelyiek ellen még szettet sem vesztettek a női röplabda NB II vasárnap délutáni mérkőzésén.

A másodosztályú röplabdabajnokság nyugati A csoportjának kilencedik fordulójában a házigazda VESC alakulata a Szombathely együttesét fogadta vasárnap délután az Egyetemi Tornacsarnok zárt ajtaja mögött.

A veszprémiek már a meccs kezdetén pazar teljesítménnyel rukkoltak elő: fürgén sikerült többpontos fórt kialakítaniuk maguknak. Erre azonban a SZoESE is reagált, amely rövid ideig a vezetést is átvette, ugyanakkor az első szettet végül magabiztosan hozta a VESC.

Az idei kiírásban még szettet sem vesztett saját otthonában a VESC (archív fénykép)Az idei kiírásban még szettet sem vesztett saját otthonában a VESC (archív fénykép)

A második és a harmadik szett már közel sem kezdődött zökkenőmentesen: mindkétszer megléptek a szombathelyi fiatalok, de a bakonyiak mesés küzdőszellemről tettek tanúbizonyságot azzal, hogy mindkétszer talpraálltak, azaz megnyerték a mérkőzést (3-0).

A hétvége mindkét napján hazai forduló vár a Szokolikné tanítványaira: szombaton a PTE-PEAC, míg vasárnap az MTK érkezik Veszprémbe.

Női röplabda NB II nyugati A csoport, 9. forduló:
VESC–SZoESE 3-0 (25-20; 25-15; 25-22)
Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok, zárt kapuk.

Szalai Csaba
röplabda Női röplabda NB II Nyugat felsőház, 2020/2021 4. 2021. március 14. 15:00 Szombathely, ELTE Savaria Egyetemi Központ SZoESE VESC
röplabda Női röplabda NB II Nyugat felsőház, 2020/2021 3. 2021. március 6. 17:00 Budapest, Károly Róbert Szakközépiskola Palota VSN VESC
röplabda Női röplabda NB II Nyugat felsőház, 2020/2021 2. holnap 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC Haladás VSE
röplabda Női röplabda NB II Nyugat felsőház, 2020/2021 1. 2021. február 20. 16:00 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC SzoESE ELHALASZTVA
röplabda Női röplabda NB II Nyugat A csoport, 2020/2021 16. 2021. február 14. 12:30 Szombathely SzoESE VESC 1-3
röplabda Női röplabda NB II nyugat A csoport, 2020/2021 15. 2021. február 7. 17:30 Veszprém, Egyetemi Tornacsarnok VESC Széchenyi Győr 3-0