//
Boglárka névnap

Bronzérmes a Practical VLS!

2021. május 30. 20:36
Pető Tamás csapata a 2020/2021-es kiírásban veretlen maradt hazai pályán, hiszen az NB III nyugati csoportjának vasárnap esti zárófordulójában 2-0-ra felülmúlta a Mosonmagyaróvár gárdáját. A győzelem egyúttal azt is jelentette, hogy a Practical VLS a harmadik helyen zárja a bajnokságot.

A Practical VLS számára hatalmas volt a tét labdarúgó NB III nyugati csoportjának vasárnap esti, utolsó fordulójában. A Pető Tamás vezette gárda ugyanis annak a reményében lépett a Városi Stadion gyepszőnyegére, hogyha legyőzi a vendég, már biztos második Mosonmagyaróvár gárdáját, akkor hatalmas bravúrral bezsebeli a bajnoki bronzérmet.

Annak ellenére, hogy az eső sem kegyelmezett, a Practical pazarul kezdett. Jól játszottak a veszprémiek, több helyzetet is sikerrel alakítottak ki. A hazai gól pedig a huszonnyolcadik percben meg is született: Kovács volt eredményes, aki egyúttal a félidei részeredményt is beállította (1-0).

Bronzérmes a Veszprém!Bronzérmes a Veszprém!

A második felvonásban továbbra is fölényben futballozott a házigazda, ami a hatvankilencedik percben ismét góllá érett: ezúttal Csorba volt eredményes (2-0). A Mosonmagyaróvárnak a folytatásban sem sikerült feltörni a Veszprém védelmét, az eredmény így a lefújásig nem változott.

A VLS immár biztosan az NB III nyugati csoportjának harmadik helyén végez.

Az bravúros teljesítményhez hozzátartozik, hogy Pető Tamás csapata veretlen maradt hazai pályán a 2020/2021-es idényben.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 38. (utolsó) forduló:
Practical VLS–Mosonmagyaróvár 2-0 (1-0)
Veszprém, Városi Stadion. Vezette: Takács R. (Domján, Perák)
Practical VLS: Deczki – Dobsa, Gulyás, Major (Bakó, 91.), Gálfi (Keresztes, 43.), Somogyi, Kovács, Rápó (Csorba, 66.), Nagy (Burdi, 91.), Rédling, Vass.
Vezetőedző: Pető Tamás.
Mosonmagyaróvár: Heinrich – Bakos (Gáncs, 71.), Takács, Horváth, Durso, Illés, Szalka, Bohner, Oláh, Czingráber, Nagy,

Utolsó módosítás: 2021. július 29. 11:18
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 2. 2021. augusztus 11. 18:30 Bicske, Sporttelep Bicskei TC Practical VLS
labdarúgás Labdarúgó Magyar Kupa, 2021/2022 1. 2021. augusztus 7. 16:30 Jánossomorja, Sportpálya Jánossomorja Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 1. ma 17:30 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Komárom VSE
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 38. 2021. május 30. 18:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Mosonmagyaróvár 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 37. 2021. május 23. 11:00 Zalaegerszeg, Városi Stadion ZTE II. Practical VLS 6-2
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 36. 2021. május 16. 16:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Komárom 1-1