2022. augusztus 9.
//
Emőd névnap

Magabiztos hazai diadalt aratott a VLS

2022. április 17. 15:31
A Practical VLS 3-1-re nyert a vendég Tatabánya ellen a labdarúgó NB III vasárnapi mérkőzésén.

A labdarúgó NB III nyugati csoportjának 31. fordulójában hazai megmérettetés várt a tabella harmadik pozícióját elfoglaló Practical VLS-re, amely vasárnap a Tatabánya gárdáját látta vendégül a Városi Stadionban.

Nagyszerűen kezdett a házigazda: Major révén már a tizenötödik percben vezetéshez jutottak a veszprémiek, amelyet magabiztos védekezéssel megőriztek egészen a szünetig (félidei részeredmény: 1-0).

Magabiztos győzelmet aratott a Veszprém (archív fénykép)Magabiztos győzelmet aratott a Veszprém (archív fénykép)

A hazai mezőnyfölény a második felvonásban újabb góllá érett: Galacs a hatvankettedikben volt eredményes (2-0). Letenyei által sikerült szépítenie a vendégeknek a hajrában, ám Sarok pár pillanattal később újabb találatot jegyzett, így végleg eldöntötte az összecsapás sorsát (végeredmény: 3-1).

A Pető Tamás irányította bakonyi alakulat továbbra is a harmadik helyen áll a bajnokságban.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 31. forduló:
Practical VLS–Tatabányai SC 3-1 (1-0)
Veszprém, Városi Stadion. Vezette: Kubicsek (Máyer, Mózsa)
VLS: Héninger – Dobsa, Molnár B., Major, Gálfi, Kovács D., Varga M., Baldauf, Rédling, Vass, Zachán.
Vezetőedző: Pető Tamás.
TSC: Balla – Árvai, Kovács I., Gyürki, Soltész, Kocsis G., Szegleti, Katona, Klausz, Hoszpodár, Székely.
Vezetőedző: Bekő Balázs.
Gólszerzők: Major (15.), Galacs (62.), Sarok (86.), ill. Letenyei (82.)

Simon Dani
Kovács Bálint
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023
M GY D V LG KG GK P
1. Balatonfüred 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Bicske 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Budaörs 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Csorna 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Érd 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ETO A. 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Nagykanizsa 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Gyirmót 0 0 0 0 0 0 0 0
9. III. Kerület 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kaposvár 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Kelen 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Komárom 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Fehérvár II. 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Mór 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Practical VLS 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Puskás II. 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Tatabánya 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Teskánd 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Zsámbék 0 0 0 0 0 0 0 0
20. ZTE II. 0 0 0 0 0 0 0 0
Utolsó módosítás: 2022. július 26. 16:09
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 5. 2022. augusztus 21. 17:30 Csorna, Sporttelep Csorna Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 4. 2022. augusztus 17. 17:30 Ajka, Sportcentrum Practical VLS Budaörs
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 3. 2022. augusztus 14. 11:00 Zalaegerszeg, ZTE Aréna ZTE II. Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó Magyar Kupa, 2022/2023 1. 2022. augusztus 6. 18:00 Szombathely, Király Sportlétesítmény Király SE Practical VLS 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 2. 2022. augusztus 3. 17:30 Ajka, Sportcentrum Practical VLS Kaposvár 2-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 1. 2022. július 30. 17:30 Balatonfüredi FC Sporttelep Balatonfüredi FC Practical VLS 0-2
előző események betöltése

További cikkek