Labdarúgás: veszprémi vereség / Szigetszentmiklósi TK-ERIMA–Veszprém FC 2–1 (1–0)

2011. március 26. 17:35
A veszprémi labdarúgó alakulat 2-1-s vereséget szenvedett a Szigetszentmiklós vendégeként az NB II Nyugati csoport 19. fordulójában.

Labdarúgó NB II Nyugati csoport, 19. forduló:
Szigetszentmiklósi TK-ERIMA–Veszprém FC 2–1 (1–0)
Szigetszentmiklós, 300 néző. Vezette: Berke .
SZTK: Tarczy – Csák K., Király A., Szamosi, Sallai B. – Pintér Z., Somorjai – Bonifert, Béres (Csurka, 67.; Csepregi, 75.), Majoros (Ribi I., 88.) – Fekete Á. Vezetőedző: Várhidi Péter.
Veszprém: Varga T. – Fehér K. (Szöllőskei, 60.), Pálfi R., Lang, Finta P. – Gróf, Molnár Z., Tatai, Zsömlye (Babic, 71.) – Czvetkó (Boromisza, 60.), Alex. Vezetőedző: Vágó Attila.
Gólszerző: Fekete Á. (1–0) a 25., Béres (2–0) az 55., Szöllőskei (2–1) a 80. percben

Várhidi Péter: – Az első félidőben kihagytuk a nagy ziccereket, így viszont a második félidő izgalmasra sikeredett. Ezek az apró győzelmek erősítik a csapategységet.

Vágó Attila: – Hiába mondom, hogy döntetlen igazságosabb lett volna, amelyik csapat nem rúgja be a tizenegyest, és kihagy három ziccert, az nem érdemli meg a pontot.