Kiütéses VFC-vereség

2011. április 2. 21:00 // Forrás: NSO
A veszprémi labdarúgócsapat súlyos, négygólos vereséget szenvedett a Budaörs vendéglátójaként az NB II Nyugati csoport 20. fordulójában.

NB II Nyugati csoport, 20. forduló:
Veszprém FC–Budaörsi SC 1–5 (0–2)
Veszprém, 400 néző. Vezette: Barna G. (Iványi I., Kiss I B.)
Veszprém: Varga T. – Grósz, Pálfi (Boromisza, a szünetben), Lang, Finta – Kollár (Fehér K., 75.), Molnár Z., Szöllőskei, Leitold (Tatai, a szünetben) – Babik, Alex. Vezetőedző: Vágó Attila
Budaörs: Kozma – Lászka, Tüske, Roni (Csengő, 63.), Kollega (Márkus, 85.) – Csobánki, Varga D., Hegedűs N., Mihályi – Koós (Szűcs P., 79.), Farkas Á. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
Gólszerzők: Koós (0–1) a 12., Tüske (0–2) a 30., Kollega (0–3) a 47., Babik (1–3) az 50., Koós (1–4) a 76., Koós (1–5) a 79. percben
Kiállítva: Babik (az ellenfél megrúgásáért) a 77. percben

Edzői nyilatkozatok

Vágó Attila: – Nagyon gyengén játszottunk, teljesen megérdemelt a vendégek győzelme.

Lucsánszky Tamás: – Helyenként szellemesen futballozva ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk.

16. Kaposvölgye VSC 19 2 2 15 13–48 –35  8
Tóparti rangadóval folytatódik a vármegyei küzdelem vármegyei foci Tóparti rangadóval folytatódik a vármegyei küzdelem A VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó élvonal előttünk álló fordulójában a Balatonalmádi a Balatonfüredi USC-t fogadja, míg a listavezető, címvédő Úrkútra könnyed ütközet vár a sereghajtó Várpalota ellen. tegnap 14:09 EURO-2024: kijelölték a játékvezetőket labdarúgás EURO-2024: kijelölték a játékvezetőket Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) kedden nyilvánosságra hozta a nyári, németországi kontinensviadalon mérkőzéseket vezető bírók névsorát, amelyben a romániai magyar Kovács István is megtalálható. 2024. április 24. 8:45 Nem hirdettek győztest a Fűzfő–Úrkút rangadón vármegyei foci Nem hirdettek győztest a Fűzfő–Úrkút rangadón A VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó élvonal hétvégi rangadóján 1-1-es döntetlent játszott a listavezető Úrkút az üldöző Fűzfővel – képriport a rangadóról, összefoglaló a forduló eredményeiről. 2024. április 22. 12:21 Tömösvári duplájával kimászott a gödörből a Veszprém Practical VSC Tömösvári duplájával kimászott a gödörből a Veszprém A Practical VSC 2-0-ra nyert a Dorog vendégeként a labdarúgó NB III vasárnapi mérkőzésén. A címvédésért küzdő veszprémiek számára jól jött a siker, hiszen az elmúlt három fordulóban – a szurkolók nagy bánatára – elmaradt a győzelmük. 2024. április 21. 19:15