VFC: vereség idegenben

2011. április 16. 20:21 // Forrás: NSO
A megyeszékhely focicsapata 2-1-s vereséggel távozott Kozármislenyről az NB II Nyugati csoport 22. körében.

Labdarúgó NB II Nyugati csoport, 22. forduló:
Kozármisleny SE–Veszprém FC 2–1 (1–1)
Kozármisleny, 300 néző. Vezette: Kiss N. (Kepe, Kóbor)
Kozármisleny: Gőcze – Tasselmájer, Petrók, Fellai (Tóth I. 89.), Tóth Z. – Nagy E., Andruskó (Kovács T. 65.) – Asztalos, Berdó, Koplárovics – Koller K. (Karacs 89.) Vezetőedző: Márton Gábor.
Veszprém: Varga T. – Fehér K., Hegedűs Gy., Lang, Leitold – Boromisza (Finta P. a szünetben), Molnár Z., Garai, Kollár Zs. – Hevesi-Tóth, Alex (Babik 55., Szöllöskei 67.) Vezetőedző: Vágó Attila.
Gólszerző: Alex (0–1) a 22., Tóth Z. (11-esből, 1–1) a 43., Koller K. (2–1) a 86. percben.
Kiállítva: Fehér K. (második sárga lap után) a 71. percben.

Márton Gábor: – A futball igazságtalan lett volna, ha nem szerezzük meg a három pontot.

Vágó Attila: – Tizenegyest ítéltek ellenünk, kiállították az egyik játékosunkat, és ketten is súlyos sérülést szenvedtek. Ezek miatt és egy játékos fegyelmezetlensége miatt nem érdemeltünk győzelmet.