12°C
12°C

Újra kiesőzonában a VFC

2011. május 15. 20:29 // Forrás: Nemzeti Sport Online
A Veszprém FC 2-1-es verességgel távozott a BKV Előre otthonából, miközben a rivális Barcs és Budaörs is nyert a másodosztályban.

Labdarúgó NB II Nyugati csoport, 26. forduló:
BKV Előre–Veszprém FC 2–1 (1-1)
Sport utca, 100 néző. Vezette: Takács J. (L. Tóth, Galán)
BKV: Vezér – Merczel (Selei, 60.), Baranyai N., Miklósvári, Sebők I. – Horváth A. (Faragó I., 68.), Csikós – Fazakas, Varga E. (Ribi R. , 83.), Cseri T. – Csopaki. Vezetőedző: Soós Imre.
Veszprém: Varga T. – Grósz, Hegedűs Gy., Lang , Leitold – Garai (Babik, 68.), Molnár Z., Kollár Zs. (Szöllóskei, 68.) – Finta P. (Czvetkó, 92.), Hevesi-Tóth – Alex. Vezetőedző: Vágó Attila.
Gólszerző: Baranyai N. (1–0) a 2., Alex (1–1) a 32., Miklósvári (2–1) a 71. percben
Kiállítva: Leitold (lerántotta a gólhelyzetben lévő Miklósvárit) a 44., Fazakas (második sárga lap után) a 73. percben, Garai (megsértette a játékvezetőt) lefújás után.

Soós Imre: – A szezon legnehezebb mérkőzését játszottuk, jó ellenfelet győztünk le, de rendet kell tenni a fejekben. Mindkét tizenegyes egyértelmű volt, de nem tudtunk élni a lehetőséggel, szerencsénkre az ellenfél is hibázott.

Vágó Attila: – Lehet tévedni, de amit ma a bírók ezzel a csodálatos játékkal csináltak, az felháborító.