12°C
12°C

Szettet sem nyert a VESC

2011. szeptember 10. 20:26 // Forrás: Nemzeti Sport Online
Az élvonalbeli női röplabdabajnokság alapszakaszában a Békéscsaba pályaválasztóként magabiztos győzelmet aratott a Veszprém ellen.

Női röplabda Extraliga, alapszakasz:
Békéscsabai RSE–Veszprémi ESC 3:0 (13, 9, 18)
Békéscsaba, 200 néző. Vezette: Csikós, Nagy L.
Békéscsaba: VARGAS 5, Horváth V. 6, Fésüs 5, SOÓS N. 18, PALLAG 17, ZIELKE 13. Csere: Molcsányi (liberó), Czina, Kerepeczki Jenei. Szakmai igazgató: Kormos Mihály.
Veszprém: Szelle 2, KOVÁCS A. 5, KÖRNYEI 6, Tobak, Földesi 4, Jezerniczki 4. Csere: Pintér E. (liberó), Pós. Edző: Molnár József.
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 2:2, 4:3, 7:3, 12:5, 18:8. 2. játszma: 6:2, 11:3, 13:7, 18:8. 3. játszma: 0:2, 3:2, 3:3, 10:3, 12:8, 16:8, 17:12 22:18.

Mestermérleg

Kormos Mihály: – Két szetten keresztül tartottuk a magas szintű röplabdázást, amit az elmúlt hat hétben felépítettünk. A harmadikban voltak kisebb megingásaink, de örömünkre megvan az első győzelem.

Molnár József: – Számunkra meglehetősen rövid volt a felkészülési időszak. Most pedig nyitásban, nyitásfogadásban, mezőnyben gyengén teljesítettünk, és a támadásaink is gyengék voltak. Ettől függetlenül jól küzdöttek a lányok.

Forrás: Nemzeti Sport Online