Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Négy sört lopott, őrizetbe vették

2011. november 17. 13:57 // Forrás: Veszprémi Rendőrkapitányság
Eredményes napot zártak szerdán a rend őrei, két körözött személyt elfogtak, egy betöréssel gyanúsított férfit pedig őrizetbe vettek.

A szerda délelőtti órákban igazoltatás közben derült ki egy 31 éves veszprémi férfiről, hogy ellene elfogató parancsot adtak ki, így a bíróságra szállították. A kora délutáni órákban a rend őrei letartóztattak egy szintén körözés alatt álló 29 éves veszprémi férfit.

A Kistó utcában lévő üzletközpontban található önkiszolgáló étterembe tört be egy ismeretlen személy, ahonnan négy dobozos sört vitt magával 1200 forint értékben. A kiérkező rendőrök az adatok összegyűjtése után lakásában megtalálták a férfit, akinek kezében még ott volt az utolsó doboz bontott sör. Elismerte a betörést, és mivel felmerült, hogy a közelmúltban ugyanoda kettő alkalommal is betört, valamint megkísérelt bejutni a mellette található nagy élelmiszerüzletbe, a Veszprémi Rendőrkapitányság őrizetbe vette lopás miatt.
 

vehir.hu
további cikkek
Kreml: Moszkva és Washington megállapodott a tárgyalások folytatásában közélet Kreml: Moszkva és Washington megállapodott a tárgyalások folytatásában A Kreml és a Fehér Ház megállapodott az ukrajnai rendezési tárgyalások folytatásáról – jelentette be Dmitrij Peszkov, az orosz elnök sajtótitkára újságírók előtt pénteken Moszkvában. ma 19:18 Kik lehettek valójában a napkeleti és bölcsek és tényleg hárman voltak? Egyáltalán nem biztos közélet Kik lehettek valójában a napkeleti és bölcsek és tényleg hárman voltak? Egyáltalán nem biztos Bár nem is gondolnánk, de a Biblia egyik legrejtélyesebb története a napkeleti bölcsek látogatása a gyermek Jézusnál. A betlehemi jászol mellett térdelő három alak képe annyira beleivódott a kultúránkba, hogy szinte fel sem tűnik, mennyire kevés konkrétumot őriztek meg róluk a történetírás legkorábbi forrásai. Ha lehántjuk a történetről az évszázadok alatt rárakódott népi kegyességet és a művészeti ábrázolások romantikáját, egy olyan ókori történet bontakozik ki előttünk, amely a Perzsa Birodalom papságától a babilóniai csillagászokon át egészen a nabateus karavánutakig vezet. ma 0:11 Steinbach József: Jézus képes mindenféle életvihar közepette is csendességet teremteni közélet Steinbach József: Jézus képes mindenféle életvihar közepette is csendességet teremteni Az a Jézus, aki az első karácsonyon megszületett, képes mindenféle lehetetlen, emberileg tehetetlennek tűnő életvihar közepette is nagy csendességet teremteni - mondta Steinbach József református püspök karácsony napján Balatonalmádiban. tegnap 20:41

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.