A hétvégén, november 20-án, vasárnap Veszprém-Gyulafirátóton focimérkőzést rendeztek. A meccs ideje alatt bejelentés érkezett, hogy a gyulafirátóti csapat szurkolótáborában szóváltás alakult ki, aminek következtében tettlegességre is sor került. Az egyik szurkolót egy alkalommal arcon ütötték, aki ettől elesett, és az orra vérezni kezdett.
A sértett az esést követően eszméletét vesztette, sérülése előre láthatólag nyolc napon belül gyógyuló. A 21 éves bántalmazó szurkolót a rendőrök előállították, és garázdaság miatt gyanúsítottként hallgatták ki.
Fiatalkorú lányok loptak
Szombaton (november 19-én) a délelőtti órákban bejelentés érkezett az egyik veszprémi bevásárlóközpontból, miszerint két fiatalkorú lopást követett el. A két fiatalkorú lányt előállították a rendőrök, majd kihallgatásukat követően szabadon bocsátották őket. A lopással 20 550 Ft kárt okoztak.