15°C
15°C

Győrben nyert a VFC

2012. április 7. 20:31 // Forrás: Nemzeti Sport Online
Tovább menetel a veszprémi labdarúgócsapat. Vágó Attila együttese ezúttal a Győr II vendégeként nyert az NB II szombati meccsén.

Labdarúgó NB II Nyugati csoport 22. forduló:
Győri ETO II–Veszprém FC 0–1 (0–0)
Győr, ETO-park, 100 néző. Vezette: Pánczél Krisztián (Király K., Huszár B.)
Győr II: Nacsa – Tokody, Paget, Takács Á., Nagy Á. – Pilibaitis, Windecker (Vankó, 74.) – Molnár T. (Nicsenko, 52.), Németh L. (Nyitrai, a szünetben), Dudás – Varga T. Edző: Sándor István.
Veszprém: Tarczy – Garai, Császár, Lang, Bosnjak – Nikolin, Molnár Z., Hevesi-Tóth, Leitold (Remy, 61.) – Thiago (Ihász, 84.), Bali P. (Finta, 86.). Vezetőedző: Vágó Attila.
Gólszerző: Hevesi-Tóth (0–1) a 70. percben.

Mestremérleg

Sándor István: – Egy rutinos, jó csapattól nem szégyen kikapni!

Vágó Attila: – Az egész mérkőzésen a mi akaratunk érvényesült, ezért úgy érzem, a győzelmünk megérdemelt.

Forrás: Nemzeti Sport Online

A Pápa legyőzte az Úrkútot, élre állt az Almádi vármegyei foci A Pápa legyőzte az Úrkútot, élre állt az Almádi Nehezen alakulhatna izgalmasabban a Vehir.hu vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság hajrája. A 26. forduló szombati rangadóján a negyedik Pápa legyőzte az Úrkút csapatát. Mivel az Almádi és a Fűzfő is nyert, az éllovas címvédő visszacsúszott a harmadik helyre. 2024. május 5. 22:31 Nyert a Veszprém, folytatódik a harc a bajnoki címért Practical VSC Nyert a Veszprém, folytatódik a harc a bajnoki címért A Practical VSC Bartusz Dániel duplájával magabiztos diadalt aratott a Csornai SE vendégeként a labdarúgó NB III vasárnapi összecsapásán. A címvédő veszprémiek továbbra is harcban állnak a bajnoki címért. 2024. május 5. 19:01 Az Úrkút pápai vendégjátéka a forduló rangadója vármegyei foci Az Úrkút pápai vendégjátéka a forduló rangadója Az éllovas, bajnok Úrkút a negyedik helyezett Pápához látogat a Vehir.hu vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának szombat esti összecsapásán. 2024. május 2. 6:02 Izgalmas lesz a bajnokság hajrája Erről jut eszembe… Izgalmas lesz a bajnokság hajrája Közeledik, sőt, már itt is van a labdarúgó-bajnokságok hajrája. Ilyenkor minden szurkolóból matematikus lesz, hiszen elkezdődik a számolgatás, hogy a kedvenc csapatnak hány pontot kell még szerezni a bajnokság megnyeréséhez, egy dobogós hely eléréséhez, vagy a bennmaradás kiharcolásához. 2024. április 30. 0:12