14°C
14°C

Pont nélkül maradt a fővárosban a VFC

2012. május 20. 21:22 // Forrás: Nemzeti Sport Online
Vágó Attila együttese 3–1-es vereséget szenvedett a BKV-Előre gárdájától a labdarúgó NB II vasárnapi meccsén.

Labdarúgó NB II Nyugati csoport. 28. forduló:
BKV Előre SC–Veszprém FC 3–1 (1–0)
Sport utca, 200 néző. Vezette: Veizer (Pápai, Galán)
BKV: Vezér – Sebők I., Máj, Baranyai N., Fazakas G. – Kiss K. (Házi B., 59.), Csikós, Mayer Á., Eszlátyi (Katona D., 87.) – Szabó V. (Halápi M., 75.), Berki P. Vezetőedző: Menczeles Iván.
Veszprém: Tarczy – Garai P., Császár A., Lang Á., Bosnjak – Vitomir, Ihász P. (Czvetkó, 72.), Molnár Z., Leitold (Osváth A., a szünetben) – Hevesi–Tóth, Bali P. (Finta P., 72.) Vezetőedző: Vágó Attila.
Gólszerző: Eszlátyi (1–0) a 23., Szabó V. (2–0) a 69., Eszlátyi (3–0) a 76., Osváth A. (3–1) a 83. percben.

Mestermérleg

Menczeles Iván: – Taktikus játékunkkal sikerült a negyedik csapatot is legyőznünk itthon, így elértük célunkat. Ez önmagáért beszél. A mór megtette kötelességét, innentől semmi nem rajtunk múlik.

Vágó Attila: – Az első félidőt átaludtuk, a második félidő ki–ki játékából a BKV jött ki jobban. Az asszisztensek döntően befolyásolták a mérkőzést. Ahhoz nem kívánok hozzászólni, hogy a játékvezető elküldött a kispadról.

Forrás: Nemzeti Sport Online