13°C
13°C

VFC: remek szezonkezdet!

2012. augusztus 19. 19:55 // Forrás: Nemzeti Sport Online
A Veszprém FC férfi labdarúgócsapata 4–1-re nyert a Paks II vendégeként a másodosztályú bajnokság nyitó fordulójának vasárnapi meccsén.

Labdarúgó NB II Nyugati csoport, 1. forduló:
MVM Paks II–Veszprém FC 1–4 (0–2)
Paks: Kovács A. – Lakatos, Féhr, Berkó (Bata, 60.), Galambos – Szabó J., Cziráki, Budai D., Kesztyűs (Pintér N., 52.) – Czinger (Blatt, 65.), Feil. Edző: Lengyel Ferenc.
Veszprém: Kádár B. – Nagy Á., Császár, Makrai, Bosnjak – Nikolin (Nyitrai, 73.), Molnár Z., Vágó, Leitold (Osváth, a szünetben)– Molnár T. (Mosberger, 65.), Szabó Zs.. Vezetőedző: Vágó Attila.
Gólszerző: Berkó (0–1, öngól) a 14., Császár (0–2) a 17., Lakatos (0–, öngól) az 58., Szabó Zs. (0–4) a 63., Pintér N. (1–4) a 77. percben.

Mestermérleg

Lengyel Ferenc: – Jobb csapat a Veszprém, de ma elsősorban saját magunkat vertük a két öngóllal és a tizenegyessel.

Vágó Attila: – Utolsó héten sok problémánk volt, akik a hiányzók helyett lehetőséget kaptak, éltek vele, megérdemelten győztünk.

Forrás: Nemzeti Sport Online