Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 29. Auguszta
Veszprém
6°C
2026. március 29. Auguszta
Veszprém
6°C

Nem lesz Együtt 2014

2013. június 15. 0:18 // Forrás: mti
Foglalt a név, Bajnaiék inkább Együtt a Korszakváltók Pártja néven jegyeztetik be magukat.

A Fővárosi Törvényszék azért nem vette még nyilvántartásba az Együtt 2014 Választói Szövetség Pártot, mert hasonló néven korábban már több szervezet is nyújtott be nyilvántartási kérelmet a bírósághoz. Bajnai Gordon pártja a jogi helyzet rendeződéséig Együtt – a Korszakváltók Pártja elnevezésre módosította nevét.

Bajnai Gordon pénteki sajtótájékoztatóján azt mondta: nem az elnevezésen múlik pártjuk jövője, biztosan lehet majd rájuk szavazni a 2014-es választáson, és ilyen vagy olyan néven, de le fogják váltani Orbán Viktor kormányát.

2012 novemberében - tehát már Bajnai Gordon "zászlóbontása" után - Együtt 2014 Párt néven tíz magánszemély pártot alapított. A szervezet bejegyzése még nem történt meg, azonban a bíróság szerint foglalják az Együtt 2014 nevet. A bejegyzés alatt álló párt elnöke Tiner György egykori szocialista önkormányzati képviselő, míg alelnöke Bódás Bianka, az MSZDP szóvivője.

vehir.hu
további cikkek
Kreatív bisztrókonyhával és a veszprémieknek jelentős kedvezménnyel mutatkozik be az Oliva új séfje közélet Kreatív bisztrókonyhával és a veszprémieknek jelentős kedvezménnyel mutatkozik be az Oliva új séfje Mészáros Zoltán, az Oliva étterem tulajdonos egy az átlagosnál lényegesen kreatívabb konyhát kért, a mindössze harmincegy éves új séf, Tamás Márk pedig korát meghazudtoló profizmussal és egy határozott bisztróvonallal rázza fel a negyedszázados veszprémi éttermet. Március 30-án debütál az Oliva új étlapja, a premier ráadásul egy gasztroünnepnek is a veszprémiek szempontjából, hiszen a helyi vendégek két héten át tíz százalék kedvezményt kapnak az a’la carte fogyasztás végösszegéből. ma 12:08 Ingyenes tréning a felelős városi kutyatartásért közélet Ingyenes tréning a felelős városi kutyatartásért Sajtótájékoztatót tartott az Otthont az Állatoknak Alapítvány a Cserepes úti kutyafuttató területén, ahol a felelős városi kutyatartás és a gazda–kutya etikett került a középpontba. tegnap 22:55 Orbán Viktor Veszprémben: Nem azokat az időket éljük, amikor kockáztatni kellene választás 2026 Orbán Viktor Veszprémben: Nem azokat az időket éljük, amikor kockáztatni kellene Hatalmas tömeg fogadta Orbán Viktort Veszprémben az Óváros téren, ahol a miniszterelnök nemcsak a közelgő választás sorsdöntő gazdasági és politikai tétjeit vázolta fel, de a beszédét megzavarni próbáló maroknyi tiszás tüntetőnek is csattanós választ adott. A kormányfő szerint viharos időkben a tapasztalat a legfontosabb, az ukrán hitelek és a nemzetközi nagytőke szorításában pedig április 12-én a szuverenitás vagy az ország kizsebelése között kell dönteni. A miniszterelnök Ovádi Péter, a Fidesz veszprémi képviselőjének munkáját is méltatta, mint mondta: „nemcsak önöknek van szüksége Ovádi Péterre, hanem nekem is.” 2026. március 27. 18:54

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.