Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C

Garantált kikapcsolódás minden este

2013. augusztus 28. 21:35
Három napja töretlen sikernek örvend a Városi Művelődési Központ által szervezett nyárbúcsúztató programsorozat a Táborállás parkban.

A díjtalan előadásokra, koncertekre minden este több százan kíváncsiak a volt Hemo előtti parkban.

Így volt ez szerdán is, amikor a Free Dance Tánccsoport, a Hemo Modern Táncműhely, valamint az Arco Dance egyesület tanítványai szórakoztatták a közönséget látványos bemutatójukkal. Az este zárásaként Halas Adelaida színművész érkezett egy vidám dalcsokorral Nagy Miklós közreműködésével.

A műsorfolyamban nincs megállás, csütörtökön a klezmeré lesz a főszerep, pénteken a család és játékok napját tartják meg, szombaton pedig a hagyományok kerülnek előtérbe.

A Gyere a parkba! programsorozat részletes műsora itt olvasható.

 

 

Cseh Zoltán
további cikkek
Esküvők, konferenciák, bulik helyszíne – ahol a vendég számít közélet Esküvők, konferenciák, bulik helyszíne – ahol a vendég számít A veszprémi Menekülj Szórakoztató Központ neve eddig egyet jelentett a minőségi szabadulószobás élményekkel és a barátságos, családias hangulattal. Ez azóta sem változott, az elmúlt időszakban azonban nagy lépést tettek előre: megnyitották saját rendezvénytermüket, ami azóta esküvők, konferenciák, workshoppok, sajtótájékoztatók vagy akár magán jellegű bulik kedvelt helyszíne. 2025. november 26. 15:25 Suhanunk a vízen: mivel lovagoljuk meg a Balaton hullámait? Balaton Suhanunk a vízen: mivel lovagoljuk meg a Balaton hullámait? A Balaton vízisport-kínálata már messze túlmutat a régi idők hagyományos lehetőségein, a vitorlázáson, evezésen vagy vízibiciklizésen. A magyar tengeren számos innovatív, újfajta mozgásforma kipróbálására nyílik lehetőségünk. 2025. augusztus 8. 11:07 Őszies idő, változatos zenei kínálat és egy zenélő bringóhintó – így indult az idei Utcazene Fesztivál utcazene Őszies idő, változatos zenei kínálat és egy zenélő bringóhintó – így indult az idei Utcazene Fesztivál Az Utcazene Fesztivál 2000 óta színesíti meg a veszprémiek nyarát folyamatosan fejlődő és változatos programjaival. Ez csütörtökön sem alakult másként, a hétköznap ellenére is megtelt a város emberekkel és a világ különböző pontjairól jött előadókkal. 2025. július 18. 15:43

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.