Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Orbán nem találkozik Gyurcsánnyal

2008. december 17. 21:03 // Forrás: hirtv.hu
Orbán Viktor nem megy el arra a találkozóra, amit Gyurcsány Ferenc kezdeményezett. A Fidesz szerint ugyanis egy újabb PR-esemény helyett cselekvőképes kormányra van szüksége az országnak. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom
„Amikor egy ország válsághelyzetbe kerül, két dolog fontos: az összefogás és az összefogás célja” - mutat rá közleményében Deutsch Tamás, Orbán Viktor kabinetfőnöke. Mint írja, a Fidesz a magyar emberek érdekeit szolgáló összefogásban részt vesz, az emberek elleni összefogásban viszont nem.
„Így tettünk például a bankmentő csomag megszavazásakor, mivel arról úgy gondoltuk, hogy még ha nem is a legjobb megoldás, de végső soron az emberek érdekét szolgálhatja” - teszi hozzá közlemény. A Fidesz szerint azonban a költségvetés elfogadásával a kormány végleg szembe fordult az emberekkel.
„Ez a megszorító költségvetés az emberekre hárítja a válság minden következményét. Ez a megszorító csomag nem az emberek érdekeit szolgálja, hanem a szocialista párt érdekeit. A kormány és a szocialista párt az emberekkel szemben áll” - szögezi le a kabinetfőnök.
A Gyurcsány Ferenc által kezdeményezett találkozóra Orbán Viktor nem megy el, mert világossá szeretnénk tenni, hogy van más út, lehet másképp kezelni a válságot, nem az emberek ellenére, hanem az emberek érdekeit megvédve” - teszi hozzá a közlemény.
„Nem újabb média- és PR-eseményre, hanem az emberek oldalán álló, cselekvőképes kormányra van szükség” - zárul a dokumentum.

[HírTV.hu]

vehir.hu
további cikkek
Hazaviszik a Zöld Bakancsot: három évtized után kerülhet haza az Everest egyik eltűnt hegymászója ország-világ Hazaviszik a Zöld Bakancsot: három évtized után kerülhet haza az Everest egyik eltűnt hegymászója Harminc éve fekszik egy hegymászó holtteste a Mount Everest északi oldalán, mintegy 8500 méteres magasságban. A világon „Green Boots”, vagyis „Zöld Bakancs” néven vált ismertté. A testet egy szikla közelében találták meg, a zöld színű hegymászóbakancs pedig évtizedeken át szinte komor útjelzőként szolgált a csúcs felé tartóknak. ma 11:59 Magyar kutató is hozzájárult a NASA új űrteleszkópjának fejlesztéséhez közélet Magyar kutató is hozzájárult a NASA új űrteleszkópjának fejlesztéséhez Hamarosan új korszak kezdődhet a csillagászatban, amiben Detre Örs Hunor, magyar fizikus, csillagász is nagy szerepet játszik. A NASA Nancy Grace Roman űrteleszkópja a tervek szerint augusztus 30-án indulhat a floridai Kennedy Űrközpontból. ma 10:58 Gripen-baleset - Ruszin-Szendi Romulusz: a pilótának és a tűzoltóknak köszönhető a nagyobb károk elkerülése közélet Gripen-baleset - Ruszin-Szendi Romulusz: a pilótának és a tűzoltóknak köszönhető a nagyobb károk elkerülése A pilóta lelki nyugalmának, felkészültségének, magabiztosságának, a honvédség és a tűzoltók gyors reagálásának köszönhető, hogy nem esett kár a civil infrastruktúrában a Gripen vadászgép lezuhanásakor - hangsúlyozta a honvédelmi miniszter a Facebookra hétfőn feltöltött, a baleset helyszínén felvett videónyilatkozatában. tegnap 15:22

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.