Dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornok, megyei rendőrfőkapitány köszöntőjében hangsúlyozta, az alapismeretek elsajátítása után a következő időszak a gyakorlati tapasztalatok megszerzéséről szól. Kiemelte, kiváló munkát vár kollégáitól, nem éri be kevesebbel. Hozzátette, mindig eredmény-orientáltan és humánusan dolgozzanak szem előtt tartva a szolgálati rendet és fegyelmet.
A 17 próbaidős őrmester jelenleg a Körmendi, valamint az Adyligeti Rendészeti Szakközépiskolában folytatja tanulmányait, ahol első évesek. Közülük nyolcan Veszprémben, hárman-hárman pedig Tapolcán, Ajkán és Balatonfüreden látnak el szolgálatot a jövőben.
A Veszprémi Rendőrkapitányság állományába kinevezett járőrök (Fábián Bálint, Hajner László, Lelkes Tamás, Parrag Zoltán, Rupert Renáta, Simon Martina, Tivadari Márk, Király Alexandra) kinevezési parancsait dr. Töreki Sándor rendőr dandártábornok, megyei rendőrfőkapitány és a Veszprémi Rendőrkapitányság kapitányságvezetőjének távollétében helyettese, Pálmann László alezredes adta át.
Az állománygyűlés folytatásaként állományparancsokat ismertettek. Elhangzott, februárban a hónap embere a Veszprémi Rendőrkapitányság állományából Hámori György főtörzsőrmester, körzeti megbízott és Osváth Gábor zászlós járőrvezető lett.


