Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 23. Emőke
Veszprém
11°C
2026. március 23. Emőke
Veszprém
11°C

Fenyvesi Zoltán a Fidesz-KDNP tapolcai jelöltje

2015. február 20. 18:36 // Forrás: mti
Fenyvesi Zoltán ötvenéves ajkai tanár, iskolaigazgató a Veszprém megyei közgyűlés társadalmi megbízatású alelnöke a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje az április 12-ei tapolcai időközi választáson.

Kósa Lajos, a Fidesz ügyvezető alelnöke pénteki sümegi sajtótájékoztatóján közölte, a Fidesz elnöksége egyhangúlag támogatta a jelöltet és a KDNP elnökével is egyeztették személyét. A Fidesz ügyvezető alelnöke elmondta, éles versenyt vár a tapolcai időközi választáson, hiszen már most 12 jelölő szervezet regisztrálta magát, és várhatóan - a veszprémi választáshoz hasonlóan - több független jelölt is lesz. Bejelentette: hétfőn kezdik meg a támogató aláírások gyűjtését, amelynek során minél több helyi lakossal szeretnének találkozni, hogy meghallgassák, mit gondolnak a választókerületről, mit szeretnének megvalósítani a környéken.

Fenyvesi Zoltán huszonöt évig tanított Ajkán, jelenleg a várpalotai Thury György Gimnázium igazgatója. Több cikluson keresztül volt önkormányzati képviselő Ajkán, 2014 ősze óta a megyei közgyűlés társadalmi megbízatású alelnöke. Bemutatkozásában leszögezte, folytatni akarja elődje, a januárban elhunyt Lasztovicza Jenő által megkezdett munkát. Véleménye szerint a választás igazi tétje az, hogy mi lesz ott élő 72 ezer emberrel és a választókerületben található 60 településsel.

Nem mindegy, hogy az európai uniós forrásokból mennyit tudunk ebbe a térségbe hozni - emelte ki Fenyvesi Zoltán. A legfontosabb kérdések között említette azt, hogy milyen gazdaságélénkítő, munkahelyteremtő programot tudnak megvalósítani, milyen kulturális rendezvényeket tudnak oda vinni, "milyen lesz az óvodánk, a bölcsődénk, mi lesz a gyermekeink jövője".

vehir.hu
további cikkek
Embert küldene a Parlamentbe a Kutyapárt választás 2026 Embert küldene a Parlamentbe a Kutyapárt Az örök élet és ingyen sör, a sok pénz munka nélkül és mindenkinek az elszámoltatása 10-ig továbbra is szerepel a Kutya Párt programjában, de mellette olyan komolyabb célokról is szó van, mint országosan a kormányzás átláthatóságának megteremtése, az egészségügy és a környezetvédelem fejlesztése, vagy éppen az SNI-s gyerekek felzárkóztatása. Vasárnap ezekről is beszélgettünk a helyi jelölttel és az országos listavezetőjükkel, amikor a Kutya Párt „Hiánypótló” kampánybusza számos politikai gag kíséretében begördült a Hotel előtti parkolóba. ma 14:02 CPAC Hungary - Orbán Viktor: Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk közélet CPAC Hungary - Orbán Viktor: Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk Brüsszel nem az európai emberek érdekeit képviseli, hanem az ukránok elnökét. Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk, mert Európa jövőjéről nem a bürokratáknak, hanem Európa nemzeteinek kell dönteniük. Ez a mi küldetésünk - jelentette ki a miniszterelnök szombaton Budapesten. 2026. március 21. 13:17 Szijjártó Péter Veszprémben: 'Ha belehúznak minket egy háborúba, akkor mindennek vége' közélet Szijjártó Péter Veszprémben: 'Ha belehúznak minket egy háborúba, akkor mindennek vége' Kiemelkedő gazdasági eredmények, rekordszámú új munkahely és világviszonylatban is egyedülálló családtámogatási rendszer áll szemben egy formálódó háborús világkorszak veszélyeivel Szijjártó Péter, külgazdasági és külügyminiszter szerint, aki csütörtök délután a veszprémi Agóra előtt tartott lakossági fórumán világította meg az áprilisi sorsdöntő választás valós súlyát, miszerint a cél a hazai sikerek megvédése és Magyarország békéjének garantálása. tegnap 9:39

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.