Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Szabadidejükben takarították a temetőt

2015. október 31. 11:43
Társadalmi munkában készítették fel az alsóvárosi temetőt az ünnepekre a VKSZ Zrt dolgozói.

Péntek délután a Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt. munkatársai – vezetők, irodai és fizikai kollégák vegyesen – társadalmi munkában, szabadidejükben ragadtak avarseprűt, és tették rendbe az alsóvárosi temetőt mindenszentek és halottak napja előtt.

Köller Tamás titkárságvezető elmondta: az emberek a közüzemi szolgáltatásokat természetesnek veszik, nem beszélnek róluk, a beszélgetésekben a VKSZ így csak akkor merül fel, ha valakinek negatív tapasztalata van. A pénteki temetőtakarítással szerettek volna pozitív meglepetést okozni a veszprémieknek, jó értelemben beszédtémává válni. Ezzel együtt céljuk volt az is, hogy a különböző területeken dolgozó munkatársak megismerjék egymást, a kezdeményezésnek tehát csapatépítő értéke is volt.

A VKSZ Zrt. munkatársai a temetőtakarítás ideje alatt mécsesekkel lepték meg a temetőbe látogatókat.

vehir.hu
Domján Attila
további cikkek
Szombattól újraindulhat a Dunamenti Erőmű, a paksi atomerőmű fél teljesítménnyel üzemel energiaválság Szombattól újraindulhat a Dunamenti Erőmű, a paksi atomerőmű fél teljesítménnyel üzemel A péntek esti próbaüzem után várhatóan szombattól teljes kapacitással működhet a Dunamenti Erőmű, míg a paksi atomerőmű jelenleg a névleges teljesítményének közel felén üzemel, de a folytatódó hőség és szárazság következtében csökkenő vízszint miatt a következő napokban szükség lesz az atomerőmű további termelés-visszafogására és időleges teljes leállítására. Magyar Péter miniszterelnök pénteken közölte, hogy Magyarország soha nem látott nehézségű, komplexitású energetikai krízishelyzettel néz szembe. tegnap 18:21 Kritikus ponthoz ért a hazai víz- és energiahelyzet: azonnali spórolást vár a kormány közélet Kritikus ponthoz ért a hazai víz- és energiahelyzet: azonnali spórolást vár a kormány Péntek estére összehívták a védelmi munkacsoportot az egyre feszültebbé váló hazai víz- és energiahelyzet miatt. A Mol szerint az üzemanyag-ellátás egyelőre biztosított, a gázolaj esetében viszont a világpiaci hiány miatt az ország behozatalra szorul, az ivóvíz-ellátás összeomlásának elkerülése érdekében pedig azonnali összefogásra és a locsolás beszüntetésére kérte a lakosságot Magyar Péter miniszterelnök. A Balaton északi partján a hétvégén már a kapacitások végső határán fog üzemelni a hálózat. tegnap 13:35 Újra LEGO-lázban Veszprém: jön a 2. minifigura vadászat! közélet Újra LEGO-lázban Veszprém: jön a 2. minifigura vadászat! Tavasszal hatalmas sikert aratott, így nem volt kérdés a folytatás: augusztus 8-án újra apró műanyag figurák lepik el Veszprém utcáit. A veszprémi Játék bizományi bolt által szervezett LEGO minifigure vadászat mostani eseménye pedig még több izgalmat ígér a családoknak és a gyűjtőknek egyaránt. 2026. július 30. 13:42

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.