Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Segítenek, ahol tudnak

2009. november 20. 15:50
Tavaly 62, idén csaknem kétszer annyi nehéz sorsú gyermeket támogatott a Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület.

Második éve, hagyományőrző jelleggel rendezi meg hétvégén Segítsünk, ahol csak tudtunk! névre keresztelt jótékonysági rendezvényét a veszprémi Hátrányos Helyzetű Fiatalokért Egyesület. A szombaton kezdődő esemény előtt Molnár F. Roland, az egyesület elnöke számolt be az előző év sikereiről.

– Bár a szervezet még fiatal, alig két éve alakult meg 10 alapító taggal, szép eredményekről beszélhetek. Tavaly 62 gyermeket tudtunk támogatni, segíteni életfeltételeik javulását, idén ezt a számot szeretnénk megduplázni. A gazdasági válság eddig szerencsére elkerülte az egyesületet, támogatóink száma is kétszeresére nőtt az elmúlt időszakban – tájékoztatott az elnök, majd köszönetet mondott mindenkinek, aki a munkájában segíti.

A sajtótájékoztatón Debreczenyi János polgármester elmondta, dicséretes Molnár F. Roland ambíciója és odaadása a hátrányos helyzetű fiatalok iránt.
– Ő maga is átélte mindazt, amin ma segíteni akar, és úgy gondolom, abban, hogy Veszprém elnyerte a családbarát város címet a Nagycsaládosok Országos Egyesületétől, Roland munkája is közrejátszott.

Kocsis Sándor
további cikkek
új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem közélet új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem Új, multifunkcionális beltéri levegőtisztító rendszert fejlesztett a Pannon Egyetem nemzetközi együttműködésben. A projekt célja egy olyan innovatív, beltéri használatra szánt levegőtisztító berendezés kifejlesztése volt, amely egyszerre képes a levegőben található káros vegyi anyagok lebontására, a szálló por kiszűrésére és a kórokozók elpusztítására, mindezt energiatakarékos, látható fényen működő technológia segítségével. tegnap 16:50 Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap közélet Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap Oroszország kész haladéktalanul leállítani az ukrajnai harci cselekményeket, ha teljesülnek a biztonsági garanciákra vonatkozó feltételei - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteki moszkvai sajtótájékoztatóján. tegnap 16:31 Idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából közélet Idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából Immáron ötödik éve részesülnek tápadományban az állatvédő szervezetek, ami nagy segítséget jelent számukra a hideg, téli időszakban. A tápadományok kiszállítása pénteken megkezdődött – közölte az állatvédelemért felelős kormánybiztos stábja. tegnap 14:00

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.