Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Nem változik a gyermekétkeztetés

2009. november 26. 7:33
A nehéz gazdasági helyzet ellenére is megmarad az önkormányzati támogatás és a színvonal Veszprémben, közölte a polgármester.

- Veszprémben az óvodások, általános iskolások és középiskolások étkeztetésének feladatát két cég, a Bakony Gaszt Zrt. és a Cserhát Vendéglátóipari Kft. látja el. A városban körülbelül 5850 gyerek számára veszik igénybe a szolgáltatást, amely napi háromszori étkezést jelent - mondta el Debreczenyi János szerda délutáni sajtótájékoztatóján.
Hangsúlyozta, hogy az önkormányzati költségevetés 8 milliárd forintos hiánya ellenére is marad a támogatás, a szociálisan rászoruló gyerekek étkeztetését továbbra is teljes egészében az önkormányzat állja.
- A veszprémi diákok alapvetően szerencsés helyzetben vannak - tette hozzá -, hiszen amellett, hogy tápláló, magyaros ételeket kapnak még a menü összeállításában is részt vehetnek.

Tiger Szabolcs
további cikkek
új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem közélet új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem Új, multifunkcionális beltéri levegőtisztító rendszert fejlesztett a Pannon Egyetem nemzetközi együttműködésben. A projekt célja egy olyan innovatív, beltéri használatra szánt levegőtisztító berendezés kifejlesztése volt, amely egyszerre képes a levegőben található káros vegyi anyagok lebontására, a szálló por kiszűrésére és a kórokozók elpusztítására, mindezt energiatakarékos, látható fényen működő technológia segítségével. tegnap 16:50 Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap közélet Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap Oroszország kész haladéktalanul leállítani az ukrajnai harci cselekményeket, ha teljesülnek a biztonsági garanciákra vonatkozó feltételei - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteki moszkvai sajtótájékoztatóján. tegnap 16:31 Idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából közélet Idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából Immáron ötödik éve részesülnek tápadományban az állatvédő szervezetek, ami nagy segítséget jelent számukra a hideg, téli időszakban. A tápadományok kiszállítása pénteken megkezdődött – közölte az állatvédelemért felelős kormánybiztos stábja. tegnap 14:00

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.