Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Országszerte lefagytak a sínek!

2009. december 22. 12:17 // Forrás: MTI
Az egész országban késnek a vonatok az időjárás miatt; egyes távolsági vonatok esetében akár 30-40 percet is.

Délnyugat-Magyarországon nincs fennakadás a vasúti közlekedésben, de a vonatok 3-15 percet késnek.
Az ország délkeleti részében 8-15 perces késésekkel lehet számolni, míg Kelet-Magyarországon 6-10 perccel többet kell várakozni a járatokra.
Az északkeleti régióban 3 és 10 perces késések lehetnek, de azoknál a távolsági vonatoknál, amelyek a budapesti Keleti pályaudvarról indultak, akár 30 perces késés is előfordul - olvasható a MÁV közleményében.
Az ország északnyugati részében 8-15 perces késések is előfordulhatnak, míg azoknál a távolsági vonatoknál, amelyek a fővárosból indultak, a késés akár 17-30 perc is lehet.

vehir.hu
további cikkek
Pro Meritis érmet kapott a Gyulafirátóti Polgárőr Egyesület közélet Pro Meritis érmet kapott a Gyulafirátóti Polgárőr Egyesület A kádártai adventi rendezvényen adták át a kitüntetést szombat délután. Az adventi koszorú negyedik gyertyájának lángja is fellobbant, amit Varga Tamás alpolgármester gyújtott meg. tegnap 22:51 Új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem közélet Új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem Új, multifunkcionális beltéri levegőtisztító rendszert fejlesztett a Pannon Egyetem nemzetközi együttműködésben. A projekt célja egy olyan innovatív, beltéri használatra szánt levegőtisztító berendezés kifejlesztése volt, amely egyszerre képes a levegőben található káros vegyi anyagok lebontására, a szálló por kiszűrésére és a kórokozók elpusztítására, mindezt energiatakarékos, látható fényen működő technológia segítségével. 2025. december 19. 16:50 Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap közélet Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap Oroszország kész haladéktalanul leállítani az ukrajnai harci cselekményeket, ha teljesülnek a biztonsági garanciákra vonatkozó feltételei - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteki moszkvai sajtótájékoztatóján. 2025. december 19. 16:31

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.