Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Nyúlta az önkormányzati kasszát a Somogy megyei pénztáros

2008. május 15. 17:05
7 millió forinttal károsított meg három Somogy megyei teleülést az iharosberényi körjegyzőség volt pénztárosa. Az ötvenéves asszonynak a szociális segélyek és gyermekvédelmi támogatások kifizetéséért volt felelős. Mint később bizonyítást nyert, a nő 200 alkalommal vett ki pénzt az önkormányzati kasszából, összesen 6,8 millió forintot. A Somogy Megyei Bíróságon bár mindent tagadott, a tárgyalást követően, másod fokon négy évre felfüggesztve két év börtönbüntetésre ítélte.

Füssy Angéla

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.