Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

A gyerekek színezhetik ki a tűzoltóautókat

2020. április 1. 11:37 // Forrás: Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
A Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság tűzoltós kifestőt készített a gyerekeknek, ezzel téve vidámabbá és tartalmasabbá az otthon töltött időt. Húsvétig folyamatosan érkeznek majd a fekete-fehér járművek, amit a gyerekeknek kell kiszínezni a jól ismert színekkel, vagy fantáziájuk szerint bárhogyan.

A veszprémi hivatásos tűzoltó-parancsnokság Húsvétig rendszeresen kedveskedik egy-egy kifesthető, kiszínezhető képpel a gyerekeknek, hogy gyorsabban teljen a nap. A gépjárműparkról levarázsolták a színeket, csak a körvonalakat hagyták meg. Most a gyerekeken a sor, hogy újra teljes valójukban pompázzanak – áll a felhívásban.

A katasztrófavédelem honlapján és Facebook-oldalukon újabb és újabb járművek fognak megjelenni a következő időszakban.

Az első képen Rába-Heros Aquadux-X 4000-es gépjárműfecskendő látható, amit műszaki mentésekhez szoktak használni.

Mit kell róla tudni?

  • Típus: 4000 literes összkerékhajtású gépjárműfecskendő
  • Gépjármű típusa: Rába R16.217 AFW
  • Hosszúság: 7650 mm
  • Szélesség: 2500 mm
  • Magasság: 3380 mm ± 2%
  • Megengedett össztömeg:16000 kg
  • Motor: Renault DXi7 típusú 6-hengeres soros dízelmotor TDI Euro V
  • Teljesítmény: 217 kW (290 LE) 2300 1/min-nél

vehir.hu
további cikkek
Szombattól újraindulhat a Dunamenti Erőmű, a paksi atomerőmű fél teljesítménnyel üzemel energiaválság Szombattól újraindulhat a Dunamenti Erőmű, a paksi atomerőmű fél teljesítménnyel üzemel A péntek esti próbaüzem után várhatóan szombattól teljes kapacitással működhet a Dunamenti Erőmű, míg a paksi atomerőmű jelenleg a névleges teljesítményének közel felén üzemel, de a folytatódó hőség és szárazság következtében csökkenő vízszint miatt a következő napokban szükség lesz az atomerőmű további termelés-visszafogására és időleges teljes leállítására. Magyar Péter miniszterelnök pénteken közölte, hogy Magyarország soha nem látott nehézségű, komplexitású energetikai krízishelyzettel néz szembe. tegnap 18:21 Kritikus ponthoz ért a hazai víz- és energiahelyzet: azonnali spórolást vár a kormány közélet Kritikus ponthoz ért a hazai víz- és energiahelyzet: azonnali spórolást vár a kormány Péntek estére összehívták a védelmi munkacsoportot az egyre feszültebbé váló hazai víz- és energiahelyzet miatt. A Mol szerint az üzemanyag-ellátás egyelőre biztosított, a gázolaj esetében viszont a világpiaci hiány miatt az ország behozatalra szorul, az ivóvíz-ellátás összeomlásának elkerülése érdekében pedig azonnali összefogásra és a locsolás beszüntetésére kérte a lakosságot Magyar Péter miniszterelnök. A Balaton északi partján a hétvégén már a kapacitások végső határán fog üzemelni a hálózat. tegnap 13:35 Újra LEGO-lázban Veszprém: jön a 2. minifigura vadászat! közélet Újra LEGO-lázban Veszprém: jön a 2. minifigura vadászat! Tavasszal hatalmas sikert aratott, így nem volt kérdés a folytatás: augusztus 8-án újra apró műanyag figurák lepik el Veszprém utcáit. A veszprémi Játék bizományi bolt által szervezett LEGO minifigure vadászat mostani eseménye pedig még több izgalmat ígér a családoknak és a gyűjtőknek egyaránt. 2026. július 30. 13:42

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.