Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. április 19. Emma
2025. április 19. Emma

Csak csütörtökön döntenek a kijárási korlátozás sorsáról

2020. április 8. 16:10
Előtte még kikéri a szakemberek véleményét a miniszterelnök.

Bár korábban szerdára ígértek bejelentést a szombaton lejáró kijárási korlátozás további sorsával kapcsolatban, a döntést végül csütörtökre halasztotta a kormány. Kovács Zoltán kormányszóvivő a kormány közösségi felületén közölte, hogy a miniszterelnök a döntés előtt még csütörtök reggel meghallhatja az operatív törzs aktuális helyzetjelentését, majd délelőtt járványügyi szakemberekkel konzultál. A döntés bejelentését csütörtök délutánra ígérik. 

A kormány szerdán ülésezett, ahol a megyei jogú városok képviseletében Szita Károly kaposvári polgármester a korlátozások meghosszabbítását kérte, megjegyezve, hogy a szigorítást sem tartanák ördögtől valónak.

Kapcsolódó cikk
Szigorítást kértek húsvétra a megyei jogú városok
A kijárási korlátozás szigorítását kérte a kormánytól a húsvéti időszakra a Megyei Jogú Városok Szövetsége.
vehir.hu
további cikkek
13 év után búcsúzik a város egyik kedvence​: végleg bezár a SéfKrajcáR étterem közélet 13 év után búcsúzik a város egyik kedvence​: végleg bezár a SéfKrajcáR étterem Április végén bezárja kapuit a veszprémi SéfKrajcáR Étterem. A 13 éve működő önkiszolgáló vendéglátóhely meghatározó szereplője volt a város gasztronómiai életének, ahol napi menük, családi események és céges rendezvények egyaránt otthonra találtak. ma 9:15 Így nézett ki a Hont–Orbán interjú közélet Így nézett ki a Hont–Orbán interjú Április 17-én Orbán Viktor miniszterelnök egy élő, teljes terjedelmében közvetített beszélgetésen vett részt Hont András újságíró vendégeként az Öt nevű YouTube-csatornán. A találkozó politikai és médiatörténeti szempontból is figyelmet érdemel. tegnap 15:36 Ferenc pápa választást sürgetett a félelemmel és igazságtalansággal teli világban nagycsütörtöki beszédében közélet Ferenc pápa választást sürgetett a félelemmel és igazságtalansággal teli világban nagycsütörtöki beszédében Az egyházat és az emberiséget térfélválasztásra szólított fel a félelemmel és igazságtalansággal teli világban Ferenc pápa nagycsütörtöki homíliájában, amelyet a Szent Péter-bazilikában bemutatott krizmaszentelő misén olvastak fel. 2025. április 17. 13:54 Az év eddigi legnépszerűbb utazási időszaka a húsvét a belföldi vendégek körében turizmus Az év eddigi legnépszerűbb utazási időszaka a húsvét a belföldi vendégek körében A Szallas.hu adatai szerint a legtöbb belföldi utazó Egerbe, Gyulára és Nyíregyházára készül. 2025. április 17. 11:31

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.