Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Legóba lépett a mentős

2023. február 20. 13:28 // Forrás: Országos Mentőszolgálat
Hiányzó Lego miatt riasztották a mentőket, mert azt gondolták, egy kisgyermek lenyelte a darabot, végül az egyik mentősnek okozott kellemetlenséget a játékszer.

Rémült szülők kérték a mentők gyors segítségét múlt héten Veszprém vármegyébe, mert úgy vélték 1 éves gyermekük lenyelhetett egy Lego darabot, adta hírül az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán.

A gyermek nagytestvére apukájuk segítségével játszott az építőjátékkal, azonban a 3500 darabos vár megépítésében egy pontot elakadtak egyetlen hiányzó darabka miatt, amit sehol sem találták. A szülők nagyon megijedtek, hogy az éppen szundikáló kisebbik fiuk nyelhette le a játékot valamikor, így az életmentők segítségét kérték.

A mentősök perceken belül helyszínre érték, ám mikor megkezdték volna a kisfiú vizsgálatát,

a mentőápoló rálépett éppen arra a darabkára, amit órákon keresztül hiába keresett mindenki.

A mentők és a család is megkönnyebbültek, mivel ellátásra végül nem volt szükség.

Forrás: OMSZ Facebook-oldalaForrás: OMSZ Facebook-oldala

vehir.hu
további cikkek
Szombattól újraindulhat a Dunamenti Erőmű, a paksi atomerőmű fél teljesítménnyel üzemel energiaválság Szombattól újraindulhat a Dunamenti Erőmű, a paksi atomerőmű fél teljesítménnyel üzemel A péntek esti próbaüzem után várhatóan szombattól teljes kapacitással működhet a Dunamenti Erőmű, míg a paksi atomerőmű jelenleg a névleges teljesítményének közel felén üzemel, de a folytatódó hőség és szárazság következtében csökkenő vízszint miatt a következő napokban szükség lesz az atomerőmű további termelés-visszafogására és időleges teljes leállítására. Magyar Péter miniszterelnök pénteken közölte, hogy Magyarország soha nem látott nehézségű, komplexitású energetikai krízishelyzettel néz szembe. tegnap 18:21 Kritikus ponthoz ért a hazai víz- és energiahelyzet: azonnali spórolást vár a kormány közélet Kritikus ponthoz ért a hazai víz- és energiahelyzet: azonnali spórolást vár a kormány Péntek estére összehívták a védelmi munkacsoportot az egyre feszültebbé váló hazai víz- és energiahelyzet miatt. A Mol szerint az üzemanyag-ellátás egyelőre biztosított, a gázolaj esetében viszont a világpiaci hiány miatt az ország behozatalra szorul, az ivóvíz-ellátás összeomlásának elkerülése érdekében pedig azonnali összefogásra és a locsolás beszüntetésére kérte a lakosságot Magyar Péter miniszterelnök. A Balaton északi partján a hétvégén már a kapacitások végső határán fog üzemelni a hálózat. tegnap 13:35 Újra LEGO-lázban Veszprém: jön a 2. minifigura vadászat! közélet Újra LEGO-lázban Veszprém: jön a 2. minifigura vadászat! Tavasszal hatalmas sikert aratott, így nem volt kérdés a folytatás: augusztus 8-án újra apró műanyag figurák lepik el Veszprém utcáit. A veszprémi Játék bizományi bolt által szervezett LEGO minifigure vadászat mostani eseménye pedig még több izgalmat ígér a családoknak és a gyűjtőknek egyaránt. 2026. július 30. 13:42

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.