Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 3. Kornélia
Veszprém
11°C
2026. március 3. Kornélia
Veszprém
11°C

Meddőség, abortusz, gyerekvállalás: három nő, három történet

ma 11:58
Március ötödikén csütörtökön közönségtalálkozóval egybekötött filmbemutatóra kerül sor este hét órakor a Fotonban: Nagy Borbála első nagyjátékfilmjét, a Mambo Maternicát láthatjuk, a rendezővel együtt kiegészülve vendég lesz még a film két főszereplője is, Sipos Vera valamint Török-Illyés Orsolya.

Érzékeny témák, melyek nagyrészt tabuk, pedig így vagy úgy, de mindannyiunkat érintenek. Most viszont a film megtekintése mellett beszélgetésre is lehetőség lesz, ahol a közönség is felteheti kérdéseit, vagy elmondhatja meglátásait a filmmel és a témával kapcsolatban.

Párizsban Adél (Török-Illyés Orsolya) nem kívánt terhességgel néz szembe. Budapesten Nóra (Sipos Vera) titkolja, hogy férjével (Schmied Zoltán) gyermeket akarnak örökbe fogadni. Berlinben Becky (Székely Rozália) szembesíti családját azzal, hogy egyedülálló anya akar lenni. A három, negyven körüli nő élete fordulóponthoz érkezik: mindössze egy nap alatt kell sorsfordító döntéseket hozniuk. Mindegyikük egy-egy kezdeti problémával küzd - legyen az meddőség, abortusz, vagy gyerekvállalás egyedül. A vélt megoldások azonban csak még több bonyodalomhoz vezetnek.

Magyar-német-francia dráma, magyar, francia és német nyelven, magyar felirattal | Rendező: Nagy Borbála | Szereplők: Török-Illyés Orsolya, Sipos Vera, Székely Rozi | Budapest Film | 92 perc | (16)

Jegyek és bővebb információ a filmről.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.