Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Változás a MÁV menetrendben

2010. október 14. 11:03 // Forrás: MÁVINFORM
Ajka és Somlóvásárhely között módosított menetrend szerint vonatpótló autóbuszok közlekednek.

A Budapest–Székesfehérvár–Szombathely vasútvonalon 2010. október 12-től Ajka és Somlóvásárhely megálló között vonatpótló autóbuszok közlekednek módosított menetrend szerint. Az autóbuszok Kolontár és Ajka-gyártelep megállóhelyeket nem érintik.

Devecserre utazó utasokat Ajka állomásról és Somlóvásárhely megállóhelyről külön táblával megkülönböztetett buszok szállítják.

Változott a térség menetrendje, egyes vonatok korábban indulnak, míg az autóbuszok hosszabb közúti menetrendje miatt néhány vonat csatlakozását nem lehet biztosítani.

Az esetlegesen előforduló további változások miatt a vonatközlekedés rendjéről az utazás megkezdése előtt tájékozódni lehet a helyi tarifával hívható 06 40 49 49 49-es kék számon, a www.mav.hu és a www.mav-start.hu honlapokon, valamint az állomásokon kihelyezett hirdetményekről.

vehir.hu
további cikkek
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást! közélet Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást! A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is - mondta Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek karácsony alkalmából az MTI-nek. A bíboros azt kérte, legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást, legyünk kedvesek egymással. ma 16:26 Mága Zoltán betartja ígéretét: Újévi koncertet ad Veszprémben kultúra Mága Zoltán betartja ígéretét: Újévi koncertet ad Veszprémben Mága Zoltán Újévi Koncertje Budapesten mára a magyar kulturális élet egyik legnagyobb presztízsű ünnepi eseményévé vált, és 2026-ban ennek a hagyománynak egy új fejezete íródik tovább. Január 10-én Veszprém nem csupán vendégül látja ezt az estét, hanem részévé válik: a koncert országos sorozatának egyik kiemelt állomásaként itt folytatódik az a művészi gondolat, amely közel két évtizede határozza meg az Újévi Koncert szellemiségét. A jelmondat – „Szép vagy, gyönyörű vagy, Magyarország – a hagyomány Veszprémben folytatódik!” – nem díszmondat, hanem pontos állítás arról, mi történik ezen az estén. ma 11:40 Hiába volt az álhír-terjesztés, Sümeg is megkapja a Kormánytól a hetvenmilliós segítséget közélet Hiába volt az álhír-terjesztés, Sümeg is megkapja a Kormánytól a hetvenmilliós segítséget Egy sümegi portál sokáig tényként hozta, hogy a térség országgyűlési képviselője, Navracsics Tibor gátolja a város kormányzati segítségét, amit a képviselő többször is cáfolt, mostanra pedig már hivatalossá is vált, hogy hatszáz másik településsel együtt, Sümeg is részesül rendkívüli támogatásban. tegnap 8:35

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.