//
Levente, Irén névnap

atlétika

Három bajnoki címet szerzett az SVSE
Június utolsó hétvégéjén rendezték Budapesten az atlétikai magyar bajnokságot. A háromnapos versenyen a veszprémi Sportolj Velünk SE csapata összesen tíz érmet szerzett.
Újabb kalapácsvető csúcsok
Három rangos hazai atlétikai viadalt tartottak a közelmúltban, ahonnan a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) sportolói sem hiányozhattak. Kiváló teljesítményeknek örülhettünk: többen egyéni csúcsot értek el, de nemzetközileg jegyzett ranglista eredmények is születtek.
Futóverseny a völgyben
A Juhannus-nap keretében, hagyományteremtő szándékkal rendez futóversenyt szombat este a VEDAC a Betekints-völgyben.
Karnyújtásnyira az Eb-től
Jobban nem is kezdhette volna az idényt a 800-as Bartha-Kéri Bianka, aki sorozatban öt nemzetközi atlétikai versenyen is dobogós helyen végzett, miközben az egyéni legjobbját is megjavította. Legközelebb a jövő héten megrendezésre kerülő országos bajnokságon bizonyítana a veszprémi SVSE büszkesége.
Eb-szint és érmek az ob-ról
Fekete Júlia és Lents Barnabás után Szemán Kata is teljesítette fő számában, 2000 méter akadályon az U18-as Európa-bajnokságon való részvételhez szükséges szintet az U18-as országos bajnokságon.
SVSE: remek szereplés a korosztályos versenyen
A veszprémi Sportolj Velünk SE fiatal atlétái eredményesen versenyeztek az elmúlt hétvégén Szekszárdon rendezett U18-as magyar bajnokságon.
Dobogós veszprémi helyezések a kladnói atlétikai viadalon
Az SVSE két olimpikonja is ezüstérmet szerzett a keddi, kladnói viadalon: Bartha-Kéri Bianka 2:02.57 perces idővel 800 méteren, míg Szögi István 3:42.02 perccel 1500 méteren lett második.
Bartha-Kéri Bianka győzött 800 méteren Bergenben
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) kiválósága, Bartha-Kéri Bianka megnyerte a 800 métert a norvégiai Bergenben rendezett atlétikai versenyen.