küzdősportok

Online vb-n szerzett bronzérmet Bécsi Nikolett
A veszprémi Padányi TKD0 Veszprém harminchárom esztendős kiválósága, Bécsi Nikolett a magyar válogatott tagjaként bronzérmes lett formagyakorlatban a tekvondó világbajnokságon.
Nemzetközi bajnok lett Sipos Regina
A veszprémi Weapon Group SC fiatal harcosa a nyár folyamán egy nemzetközi verseny mellett magyar bajnokságot is nyert. Dobos Gergely tizennégy éves tanítványa a felnőttek között is megmérette magát: a rutinos mezőnyben felállhatott a dobogó harmadik fokára.
Hét veszprémi érem a szumó Eb-n
A veszprémi Centrum SE versenyzői a lengyelországi korosztályos és az oroszországi felnőtt Európa-bajnokságon is bizonyították felkészültségüket.
Ez történt az olimpia 12. napján
Ezüstérmes lett a kötöttfogású birkózók 87 kilogrammos súlycsoportjában Lőrincz Viktor, megszerezve így a magyar küldöttség 12. érmét a tokiói olimpián.
Lőrincz Viktor ezüstérmes
Lőrincz Viktor elvesztette a kötöttfogású birkózók 87 kilogrammos súlycsoportjának szerdai döntőjét a tokiói olimpián, így bátyja, Tamás keddi aranyérme után ő ezüstöt nyert.
Két arany, összesen öt érem a keddi magyar mérleg
Két arany-, két ezüst- és egy bronzérem a keddi magyar termés a tokiói olimpián: a kajakos Kopasz Bálint és a birkózó Lőrincz Tamás lett első, a finndingis Berecz Zsombor, valamint a kajakos Varga Ádám végzett a második helyen, míg a Kozák Danuta, Bodonyi Dóra kajakkettes zárt harmadikként a japán fővárosban.
Lőrincz Tamás: ezt az aranyat a testvéremnek köszönhetem
Lőrincz Tamás elsősorban testvérének, az egy súlycsoporttal feljebb szintén döntős Viktornak köszöni kötöttfogásúak 77 kilogrammos súlycsoportjában nyert aranyérmet a tokiói olimpián.
Lőrincz Tamás olimpiai aranyéremmel koronázta meg pályafutását
Lőrincz Tamás olimpiai bajnok lett a kötöttfogású birkózók 77 kilogrammos kategóriájában a tokiói játékokon, miután a keddi döntőben 2-1-re legyőzte a kirgiz Akzsol Mahmudovot.