//
Károly, névnap

küzdősportok

Milyen sors vár a régi tornászgyakorlóra?
Az egykori tornászgyakorló bérlési jogát immár a VESC gyakorolja, amely a VKSZ közreműködésével küzdősport-centrummá alakítja az épületet. A felújítási munkálatok elkezdődtek, a tervezett átadás időpontja március eleje.
Sipos Regina Európa-bajnoki címet szerzett
A Weapon Group SE fiatal reménysége, Sipos Regina Európa-bajnoki címet szerzett K1-ben az International Combat Organization (ICO) rendezésében Zalaegerszegen lezajló kontinensviadalon.
Mozgalmas évet zárt a Veszprémi Taekwon-do SE
Bár a pandémia a 2021-es évet is alaposan megnyirbálta edzés- és versenyszempontjából, a veszprémi tekvandósok így is szép eredményeket mutathatnak fel.
Szezonzárás a birkózóknál és a szumósoknál
A Centrum Sport Egyesület birkózó és szumó szakosztályainál is kiválóan sikerült a 2021-es versenyév lezárása.
Bécsi Nikolett bronzéremmel tért haza a spanyolországi Eb-ről
A Padányi TKD klub kiválósága, Bécsi Nikolett egy bronzéremmel és egy negyedik helyezéssel zárta a spanyolországi tekvandó Európa-bajnokságot.
Jól szerepeltek a veszprémi szumósok
Remek teljesítményt nyújtottak a veszprémi szumósok az Érden megrendezett nemzetközi versenyt. A sportcsarnokavatóval egybekötött megmérettetésen nyolc arany-, öt ezüst- és két bronzérem került Centrum SE sportolóinak nyakába.
Újabb veszprémi K1-sikerek
A Weapon Group SC fiatal harcosa, Sipos Regina, és edzője, Dobos Gergely is érmekkel a nyakában térhetett haza a múlt hétvégén Baján rendezett WFC Nemzeközi Bajnokságról.