sport

A Füred három góllal kikapott Spanyolországban
A Balatonfüred 33-30-ra kikapott a spanyol Granollers otthonában a férfi kézilabda Európa-liga csoportkörének hetedik fordulójában, kedden.
Kiütéses vereséget szenvedett a Fejér-B.Á.L. Veszprém
A rendkívül sok hibával játszó Fejér-B.Á.L. Veszprém tizenhét góllal alulmaradt a német Göppingen vendéglátójaként a férfi kézilabda Európa-liga keddi csoportmérkőzésén.
Pető Milán a válogatottban is bizonyíthat
A veszprémi nevelésű, már a MOL Fehérvár FC-t erősítő Pető Milán meghívást kapott az U18-as labdarúgó-válogatottba, amely február 12-15. között Telkiben edzőtáborozik.
Szeged–Veszprém a Magyar Kupa negyeddöntőjében
Kedden kisorsolták a férfi kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének párosítását: a címvédő Telekom Veszprém a Gyöngyöst fogadja, az ezüstérmes Fejér-B.Á.L. Veszprém a Szegedhez utazik.
Gulyás Péter: A fegyelmezettség fog dönteni!
Nemcsak a szurkolók, hanem a Telekom Veszprém kötelékében szereplők is izgatottan várják már a naptári év első tétmérkőzését, amely ráadásul hazai Bajnokok Ligája-derbi lesz. Szerdán 18.45-kor a dán bajnok GOG lép az aréna parkettjére; ennek apropóján a másodedző Gulyás Pétert kérdeztük.
Fiúk ellen is bizonyítottak a női kézilabdázók
Edzéslesen című videósorozatunkban hétről hétre bemutatjuk, hogyan készülnek megmérettetéseikre a veszprémi sportcsapatok. A női kézilabda NB II címvédője, a VPSE fiúk elleni felkészülési mérkőzéssel hangolódott a tavaszi szezonkezdetre.
Két pontba került az egyperces rövidzárlat
Öttel a vége előtt még 3-0-ra vezetett, aztán egy perc alatt három gólt kapott, így be kellett érnie a döntetlennel a Veszprémnek a vendég Magyar Futsal Akadémia ellen hétfőn az NB I-ben.
Fazekas Gergő: Nagyon vártam ezt a pillanatot!
Jó érzés volt Fazekas Gergőnek, hogy féléves sérülése után szombaton hét góllal segítette 42-22-es sikerhez a lengyel Orlen Wisla Plock kézilabdacsapatát a Chrobry Glogow ellen.