//
Levente, Irén névnap

sport

Megkapta a szabadkártyát a Telekom Veszprém
Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) jóváhagyta a Telekom Veszprém szabadkártya iránti kérelmét, így az „Építők a Bajnokok Ligája 2022/2023-as kiírásában is versenyezhet – adta hírül a klub hétfőn.
Hosszabbított a VESC csapatkapitánya
Molnár-Pintér Eszter továbbra is a CoreComm-VESC NB I-es röplabdacsapatát erősíti – olvasható a klub hivatalos honlapján.
Kosár- és kézilabdában vidéki dominancia, a többi csapatsportban a főváros volt a nyerő
Vasárnap a férfi kosárlabda NB I-ben is lezárult a bajnoki szezon, amely a hat olimpiai csapatsportágban fővárosi dominanciát hozott.
Négy ezüstérmet szereztek a veszprémi harcosok
A VESC-Weapon Gruop veszprémi harcosai négy ezüstéremmel tértek haza a Baján rendezett WFC Európa-kupáról.
Betlehem hetedik, Rasovszky címvédőként kilencedik 5 kilométeren
Betlehem Dávid a hetedik, Rasovszky Kristóf (mindketten Balaton Úszó Klub Veszprém) pedig címvédőként a kilencedik lett hétfőn a nyíltvízi úszók 5 kilométeres versenyében, a Lupa-tavon zajló világbajnokságon.
Három bajnoki címet szerzett az SVSE
Június utolsó hétvégéjén rendezték Budapesten az atlétikai magyar bajnokságot. A háromnapos versenyen a veszprémi Sportolj Velünk SE csapata összesen tíz érmet szerzett.
Magyar ezüstérem a nyíltvízi úszók csapatversenyében
A magyar válogatott ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók csapatversenyében a Lupa-tavon zajló világbajnokság vasárnapi nyitónapján.