2019. október 18. // Lukács névnap

sport

Élen járt Veszprém a nemes küzdelemben
Harminchárom helyi kötődésű, amatőr középiskolai labdarúgócsapat tett tanúbizonyságot a sportszerűség csodájáról szerdán az Erdész utcai sportkomplexumban az MLSZ Veszprém megyei szövetsége által rendezett Fair Play Kupán.
Szolgált és védett – a szó szoros értelmében
A Veszprémi Rendőrkapitányság kiemelt főnyomozójának, Schmidmajer Árpádnak kétségkívül sokat köszönhet az 1. Futsal Club Veszprém. Ugyanis az alezredes hét éven át hűen szolgálta az egyesületet kapusedzőként. A kétszeres kupaezüstérmes, bajnoki bronzérmes portással közösen elevenítettük fel a múlt emlékeit.
Vastaps járt a győzelemért
Önfeledt játék, káprázatos találatok – hétgólos diadalt arattak városunk kézilabdázónői vasárnap délután a vendégül látott kozármislenyi fiatalokkal szemben a harmadosztályú bajnokság Dél-nyugati csoportjának negyedik fordulójában.
Nem nézünk hátra, nem arra megyünk! – Terza
Győzelemmel kívánjuk viszonozni szurkolóink felé azt a fogadtatást, amit a legutóbbi SEHA-összecsapásunkat megelőzően varázsoltak elénk az arénába – hangsúlyozta a csapatkapitány-helyettes Mirsad Terzic a portugál bajnok FC Porto Sofarma elleni vasárnap délutáni (15.00) hazai BL-találkozó előtt.
Megyefutás a közösségi összetartozás erősítéséért
A Veszprém Megyei Önkormányzat a megyei sportszövetséggel karöltve harminc helyi települést bevonva szervezi meg idén a komoly hagyományokkal rendelkező Megyefutás elnevezésű rendezvényét október 17. és 18. között.
Hidegzuhany a déli parton
Jókora pofonba szaladtak megyeszékhelyünk kézilabdázónői vasárnap délután. Ugyanis a vendéglátó Siófok KTC U22-es hölgyei tizenöt góllal, 41-26 arányban bizonyultak jobbnak a VPSE játékosainál a Dél-nyugati csoport harmadik fordulójában.
Kunnal voltak az égiek, újabb győzelmet jegyzett
A Weapon Group SC harcosának, Kun Marcell kezét emelték magasba vasárnap, aki a Sopronban rendezett II. West Hungarian Fight gálán -81 kg-ban, amatőr muay thai szabályrendszerben egyhangú pontozással aratott győzelmet.
Új focipályát kaptak a veszprémi utánpótlás ovisai
Az ún. ovifoci pályán garantáltan biztonságos körülmények között sportolhatnak a Veszprémi Foci Centrum Utánpótlás SE legkisebbjei.