//
Helga névnap

VEDAC

Körbefutották a lakótelepet
Először rendezett futóversenyt a Március 15. utcában az Agóra és a VEDAC szombaton.
Élsportolók a civil életben
Aktív és visszavonult élsportolók tartottak konferenciát hétfőn a Pannon Egyetemen.
Versenydömping a szezon végéhez közeledve
Győrött rendezték meg a 9. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntőt, valamint az U16-os korosztály magyar bajnokságát is. Elégedett lehet a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC), hiszen mindkét versenyen több egyéni csúcsot értek el sportolói és többször felállhattak a dobogóra is.
Tizenhét érem a ligadöntőn
Fantasztikusan szerepeltek a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) sportolói a Győrben megrendezett U20-as és U18-as atléták Magyar Liga-döntőjében: összesen tizenhét érmet szereztek.
VEDAC-osok a Gyulai Memorialon
Három dobó is rajthoz állhatott a világsztárokat is felvonultató Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjon, Székesfehérváron és a VEDAC utánpótlása is szerephez jutott.
Négyórás esőszünet után kilencedik lett az U20-as vb-n Csatári Jázmin
A Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) kalapácsvetője, Csatári Jázmin kilencedik lett a kolumbiai Caliban zajló U20 atlétikai világbajnokság pénteki versenynapján.
Varga Gréta 8., Csekő Miklós 11. lett az U20-as vb-n
Az SVSE kiválósága, Varga Gréta a 8. helyen végzett a 3000 méteres akadályfutás döntőjében a Caliban zajló U20-as atlétikai világbajnokság csütörtöki napján. Ugyanitt a VEDAC kalapácsvetője, Csekő Miklós a 11. helyen zárt.
Kövér Fanni 5. lett gerelyhajításban az U20-as vb-n
A VEDAC kiválósága, Kövér Fanni az 5. helyen végzett a női gerelyhajítás döntőjében a kolumbiai Caliban zajló U20-as atlétikai világbajnokság keddi napján. Klubtársa, Csekő Miklós sikerrel vette selejtezőjét.