2019. október 18. // Lukács névnap

Veszprém Pannon SE

Vastaps járt a győzelemért
Önfeledt játék, káprázatos találatok – hétgólos diadalt arattak városunk kézilabdázónői vasárnap délután a vendégül látott kozármislenyi fiatalokkal szemben a harmadosztályú bajnokság Dél-nyugati csoportjának negyedik fordulójában.
Hidegzuhany a déli parton
Jókora pofonba szaladtak megyeszékhelyünk kézilabdázónői vasárnap délután. Ugyanis a vendéglátó Siófok KTC U22-es hölgyei tizenöt góllal, 41-26 arányban bizonyultak jobbnak a VPSE játékosainál a Dél-nyugati csoport harmadik fordulójában.
VPSE-diadal a megyei rangadón
A fiatal tehetség, Vida Csenge tizenhét találata (!) sem állíthatta meg megyeszékhelyünk kézilabdázónőit abban, hogy fölényes sikert arassanak a harmadosztály vasárnap délutáni megyei rangadóján a Nemesvámos leányai ellen.
Stílusos győzelem az idényrajton
Ács Anna vezetésével a szünetben már nyolccal, a lefújást követően pedig végül tizenkét találattal bizonyult jobbnak a VPSE a vendéglátó Balatonboglár együttesénél szombaton a női kézilabda harmadosztály Dél-nyugati csoportjának idénynyitó összecsapásán.
Fiataljaikat beépítve végeznének a dobogón
Hétvégén pattogásnak indul a játékszer a női kézilabda NB II Dél-nyugati csoportjában is, amelyben a Veszprém Pannon SE is szerepel majd. A felkészülés tapasztalatairól, illetve a távozó és érkező játékosokról Bankó Zsuzsa alapító szakmai igazgatóval beszélgettünk.
Jót adni, nagyszerűt kapni
A középszerű tanár, vagy épp edző magyaráz, miközben a jó indokol. Amíg a kiváló demonstrál, addig a nagyszerű inspirál. Nos, nálunk az inspiráció volt az elsődleges cél: nagyszerű embereket faragni a fiataljainkból – fogalmazott Pischné Bankó Zsuzsanna, a VPSE szakmai igazgatója a harmadosztályú felnőtt női együttes idényértékelése kapcsán.
Emlékezetes búcsúdiadal...
A „szájkarate” és copfhúzás sem tudta kizökkenteni a Veszprém Pannon SE játékosait, akik hatgólos győzelmet arattak a harcias stílusú Tolna KC felett a harmadosztályú női kézilabda-bajnokság utolsó, vasárnapi fordulójában.
A kultúra városában is magabiztosan
Kiegyensúlyozott teljesítményüknek hála, ötgólos diadalt arattak szombaton megyeszékhelyünk kézilabdázónői Pécsett a harmadosztályú bajnokság – utolsó előtti – 21. fordulójában.