Nem hibázott az MKB / Dunaferr SE Alexandra–MKB Veszprém KC 21–33 (12–17)

A veszprémi férfi kézilabdacsapat könnyedén verte a fiatal átlagéletkorú Dunaújváros együttesét az NB I 20. fordulójában.

Férfi kézilabda NB I, 20. forduló:
Dunaferr SE Alexandra–MKB Veszprém KC 21–33 (12–17)
Dunaújváros, 1000 néző. Vezette: Árokszállási, Janáky.
Dunaferr: Repóth – Kurbely, Morva 1, Takács B. 3, Muhl, Bali, SZEPESI 6. Csere: KOVÁCS ZS. (kapus), Benmiloud 1, HAJDU 6, Nagy D. 2, Kuzmicsov 1, Hornyák 1.
Edző: György László.
Veszprém: Liszkai – Iváncsik T. 1, Vilovszki 3, Laluska 2, Pérez 3, Sulic 2, IVÁNCSIK G. 3. Csere: VUJIN 8 (1), Császár 2, Nagy K. 2, Korazija 3, GULYÁS 4. Vezetőedző: Mocsai Lajos. Az eredmény alakulása. 3. p.: 0–3. 12. p.: 2–9. 27. p.: 11–14. 42. p.: 13–23. 46. p.: 15–26. 54. p.: 18–29.
Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/–, ill. 2/1

György László: – Az első félidő tizenötödik perce után már tudtunk látványos gólokat is dobni, ennek örülök. További sikereket kívánok a Veszprémnek a BL-ben.

Mocsai Lajos: – Tehetséges dunaújvárosi fiatalok ellen játszottunk, két nehéz edzésnap után nem várhattam többet csapatomtól.