VFC: sikeres nyitány! / Veszprém FC–Budapest Honvéd II 2–1 (1-1)

2011. március 5. 18:11 // Forrás: NSO
A veszprémi labdarúgócsapat egy góllal legyőzte a Honvéd II együttesét az NB II Nyugati csoport első tavaszi fordulójában.

NB II Nyugati csoport, 16. forduló:
Veszprém FC–Budapest Honvéd II 2–1 (1-1)
Veszprém, 500 néző. Vezette: Pintér (Király, Kóbor)
Veszprém: Varga T. – Grósz, Hegedűs L., Lang, Finta – Molnár Z., Kollár (Czvetkó, 77.), Garai (Szöllőskei, 83.), Hevesi-Tóth, Leitold (Zsömlye, 60.) – Alex.
Vezetőedző: Vágó Attila .
Honvéd II: Kunsági – Lengyel Gy., Varga P., Tisza K., Sós – Remes, Berki, Kovács Á. (Vermes, 75.), Kincses P., Kapacina (Haruna, 84.), Bajner (Diallo, 62.).
Edző: Lőrincz Emil.
Gólszerző: Alex (1–0) a 22., Berki (1–1) a 24., Kollár (2–1) az 56. percben
Kiállítva: Grósz (az ellenfél megrúgásáért) a 90. percben.

Vágó Attila: – Nem játszottunk jól a kiesési helyosztón, de a legfontosabbat, a három pontot, ha csúszva-mászva is, de megszereztük.

Lőrincz Emil: – Gyámoltalan játékunkért és egyéni hibáinkért nem érdemeltünk semmit.

16. Kaposvölgye VSC 16 2 2 12 13–40 –27  8
Közel állt a bravúrhoz, de kikapott Barcelonában a Szeged férfi kézilabda BL Közel állt a bravúrhoz, de kikapott Barcelonában a Szeged A Szeged 31-30-ra kikapott a Barcelona otthonában csütörtök este a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. tegnap 22:39 Erődemonstrációt tartott a PSG-t kiütő Veszprém! Veszprém Handball Club Erődemonstrációt tartott a PSG-t kiütő Veszprém! A második félidőben 10-1-es szériát produkáló, kitűnő egyéni teljesítmények egész sorát felvonultató Veszprém 41-28-ra nyert a francia bajnok Paris Saint-Germain vendéglátójaként a kézilabda Bajnokok Ligája csütörtöki csoportrangadóján. tegnap 20:16 Visszatér a MotoGP – Magyarország újra rajtvonalon Visszatér a MotoGP – Magyarország újra rajtvonalon Harminchárom év után a gyorsasági motorversenyzés királykategóriája, a MotoGP 2025. augusztus 22-24-én visszatér Magyarországra. Ugyanezen évben a Superbike világbajnokság (WSBK) is hazánkban lesz, július 25-27. között, harmincöt év elteltével. A versenyek helyszíne a balatonfőkajári Balaton Park Circuit pálya lesz, amely jelentős fejlesztéseken esik át a mezőnyök érkezése előtt. tegnap 21:58 FIFA-világranglista: a magyar válogatott egy helyet rontva a 32. magyar labdarúgó-válogatott FIFA-világranglista: a magyar válogatott egy helyet rontva a 32. A magyar válogatott egy pozíciót rontott, ezzel a 32. helyen áll a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is a világbajnok és Copa América-győztes Argentína vezet. tegnap 15:49