Tovább menetelnek a kosarasok / VESC–Kanizsa KK 92-77 (21-20, 16-11, 24-24, 31-22)

2011. március 13. 12:43 // Forrás: ferfikosar.hu
A listavezető VESC együttese győzött utolsó hazai alapszakaszbeli bajnokiján a Kanizsa KK gárdája ellen.

Férfi kosárlabda NB I/B Nyugati-csoport, 20. forduló:
Veszprémi Egyetem SC–Kanizsa KK 92-77 (21-20, 16-11, 24-24, 31-22)
Statisztika itt, tabella itt.

Az alapszakasz további programja

Március 18. (péntek) 18.00 SMAFC-NYME–Veszprémi Egyetem SC
Március 27. (vasárnap) 18.00 B-BETON Bonyhádi KSE–Veszprémi Egyetem SC

Közel állt a bravúrhoz, de kikapott Barcelonában a Szeged férfi kézilabda BL Közel állt a bravúrhoz, de kikapott Barcelonában a Szeged A Szeged 31-30-ra kikapott a Barcelona otthonában csütörtök este a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. ma 22:39 Erődemonstrációt tartott a PSG-t kiütő Veszprém! Veszprém Handball Club Erődemonstrációt tartott a PSG-t kiütő Veszprém! A második félidőben 10-1-es szériát produkáló, kitűnő egyéni teljesítmények egész sorát felvonultató Veszprém 41-28-ra nyert a francia bajnok Paris Saint-Germain vendéglátójaként a kézilabda Bajnokok Ligája csütörtöki csoportrangadóján. ma 20:16 Visszatér a MotoGP – Magyarország újra rajtvonalon Visszatér a MotoGP – Magyarország újra rajtvonalon Harminchárom év után a gyorsasági motorversenyzés királykategóriája, a MotoGP 2025. augusztus 22-24-én visszatér Magyarországra. Ugyanezen évben a Superbike világbajnokság (WSBK) is hazánkban lesz, július 25-27. között, harmincöt év elteltével. A versenyek helyszíne a balatonfőkajári Balaton Park Circuit pálya lesz, amely jelentős fejlesztéseken esik át a mezőnyök érkezése előtt. ma 21:58 FIFA-világranglista: a magyar válogatott egy helyet rontva a 32. magyar labdarúgó-válogatott FIFA-világranglista: a magyar válogatott egy helyet rontva a 32. A magyar válogatott egy pozíciót rontott, ezzel a 32. helyen áll a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is a világbajnok és Copa América-győztes Argentína vezet. ma 15:49