16°C
16°C

VFC: vereség Barcson / Barcsi SC–Veszprém FC 2–1 (1–1)

2011. március 13. 21:09 // Forrás: NSO /veszpremfc.hu
A Veszprém FC 2-1-s vereséget szenvedett a Barcs vendégeként a labdarúgó NB II Nyugati csoport 17. fordulójában.

Labdarúgó NB II Nyugati csoport, 17. forduló:
Barcsi SC–Veszprém FC 2–1 (1–1)
Barcs, 300 néző. Vezette: Böcskei B. (Péter T., Hofbauer R.).
Barcs: Halasi – Kordé, Balogh T., Matus, Pókos – Hock, Popacsics (Fónai 59.), Thiago, Huzmi (Gergulás, 53.) – Brdanin, Sztefanovics (Pandur 75.)
Vezetőedző: Puskás Dragan.
Veszprém: Varga T. – Molnár Z., Hegedüs Gy. (Pálfi, 10.), Kollár Zs., Lang – Hevesi-Tóth, Garai (Fehér K. 57.), Tatai – Finta, Boromissza (Zsömlye 52.), Alex.
Vezetőedző: Vágó Attila.
Gólszerző: Hevesi-Tóth (0–1) a 21., Brdanin (1–1) a 36., Sztefanovics (2–1) a 63. percben.
Kiállítva: Tatai (második sárga lap után) az 53., Hevesi-Tóth (a partjelző megsértéséért) a 91. percben.

Edzői nyilatkozatok

Puskás Dragan: – Nem látványosan játszottunk, hanem eredményesen. Ennek ellenére sok helyzetet dolgoztunk ki, büntetőt hibáztunk, de megérdemelten nyertünk.

Vágó Attila: – Két súlyos sérülés, két kiállítás után a második félidőt végigtámadtuk, igazságtalan a labdarúgás, de mindent felülmúlt a játékvezető tevékenysége, amely döntőben befolyásolta a mérkőzés kimenetelét.

A baj nem jár egyedül

2-1-es vereséget szenvedtünk Barcson, a három pont mellett több játékosunkat is elvesztettük a következő fordulóra. Sőt, Garai kéztörése miatt kérdéses az egész tavaszi szereplése. Tataira és Hevesi-Tóthra (második sárgával) kiállítása, Hegedűsre pedig sérülése miatt valószínűleg nem számíthat Vágó Attila a következő körben – olvasható a VFC honlapjánn.