Könnyed győzelem Mezőkövesden

2011. április 9. 21:52 // Forrás: NSO
Az MKB Veszprém KC 18 góllal nyert a Mezőkövesd vendégeként az alapszakasz utolsó előtti meccsén.

Férfi kézilabda NB I:
Mezőkövesdi KC–MKB Veszprém KC 22–40 (11–16)
Mezőkövesd, 1100 néző. Vezette: Bujdosó, Tomecskó.
Mezőkövesd: Tóth K. – Papp M. 1, Bécsi 1, Rácz 2, Milicsevics 2, Fekete 4, Juhász Z. 2. Csere: Szabó P. (kapus), Papics 1, Nyikes 1, NYESTE 2, Rosta M., Horváth Sz. 1, MOLNÁR F. 3, Lezák 1 (1), Barta 1.
Vezetőedző: Rosta István.
Veszprém: Peric – Iváncsik T. 3, VILOVSKI 7, Laluska 1, Terzic 3, Sulic 3, IVÁNCSIK G. 7. Csere: FAZEKAS (kapus), Császár 3 (1), Pérez 1, VUJIN 7 (5), Eklemovics 1, Gulyás 2, Nagy K. 2.
Vezetőedző: Mocsai Lajos.
Az eredmény alakulása. 3. p.: 2–0. 16. p.: 6–9. 22. p.: 10–11. 32. p.: 11–18. 43. p.: 14–25. 47. p.: 16–28. 55. p.: 19–35
Kiállítások: 8 perc + kizárás (Milicsevics), ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 6/6

Rosta István: – Örülök, hogy részesei lehettünk egy kézilabdaünnepnek. A világ egyik legjobb csapata ellen pályára lépni mindig nagy öröm. Az ilyen estékért érdemes sokat dolgozni.

Mocsai Lajos: – A második félidőben tempót váltottunk, és jelentős fölénybe kerültünk. Sok sikert kívánok a továbbiakban a szimpatikus mezőkövesdieknek és nagyszerű közönségüknek!

Kentin Mahé: Elfáradtam, hangom semmi! Telekom Veszprém Kentin Mahé: Elfáradtam, hangom semmi! Nem csak az őrületes fordítás és az utolsó másodperces győzelem miatt marad emlékezetes a Telekom Veszprém csütörtök esti BL-negyeddöntője: a dán Aalborg elleni derbin a keretből kimaradó olimpiai bajnok francia irányító, Kentin Mahé az O-szektorból támogatta társait. ma 10:41 Megtolták a kátyúba rekedt szekeret Erről jut eszembe… Megtolták a kátyúba rekedt szekeret Egy régi sportos bölcsesség szerint a mérkőzés utolsó pillanatában kell vezetni, mert akkor az ellenfélnek már nincs ideje egyenlíteni. Mintha ennek a mondásnak az életképességét akarták volna igazolni csütörtökön este a Veszprém Arénában a házigazda Telekom játékosai, akik a dán Aalborg elleni férfi kézilabda Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén hatgólos hátrányból feltámadva csak egyszer vezettek a hatvan perc során, a dudaszó pillanatában (32-31). ma 7:51 Utolsó másodperces góllal nyert a Veszprém a BL-negyeddöntőben! Telekom Veszprém Utolsó másodperces góllal nyert a Veszprém a BL-negyeddöntőben! A házigazda Telekom Veszprém hatgólos hátrányból felállva 32-31-re nyert a dán Aalborg Handbold ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének csütörtök esti, első felvonásán. A visszavágót jövő szerdán 18.45-kor rendezik Dániában. tegnap 20:24 Párizs 2024: lesz magyar bírópáros a kézilabdázóknál Párizs 2024 Párizs 2024: lesz magyar bírópáros a kézilabdázóknál A Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF) döntése értelmében magyar játékvezetői páros is közreműködik majd a párizsi olimpia kézilabdatornáján. tegnap 13:39