Átvették ötkarikás formaruhájukat pénteken a magyar női kézilabda-válogatott tagjai a július 23-án kezdődő tokiói olimpiára.
Kézilabda NB I: szeptember közepén kezdődik az új idény
A férfiak és a nők mezőnyében is szeptember 12-én kezdődik az új idény a kézilabda NB I-ben.
Faluvégi Rudolf visszatért korábbi francia csapatához
Faluvégi Rudolf 14-szeres válogatott kézilabdázó visszatért korábbi francia csapatához, a Cesson-Rennes-hez.
Spanyol jobbátlövőt igazolt a Szeged
A bajnoki címvédő MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását a spanyol Imanol Garciandía.
Mariano Ortega lett a Csurgó vezetőedzője
A spanyol Mariano Ortega lett a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Csurgói KK vezetőedzője.
Férfi kézilabda BL: tizedszer nyert a Barcelona
A Barcelona 36-23-ra legyőzte a dán Aalborg HB csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi döntőjében, Kölnben. A PSG nyerte a bronzérmet.
A Barcelona lesz az Aalborg ellenfele a döntőben
A kilencszeres győztes spanyol Barcelona lesz a dán Aalborg ellenfele a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjének vasárnapi fináléjában.
Borbély Ádám bízik a magyar labdarúgó-válogatottban
A Veszprémi KKFT kapusa, Borbély Ádám lapunknak elmondta, ha férfi válogatottunk nehéz csoportba is került a labdarúgó Európa-bajnokságon, a pontszerzés így is sikerülni fog.