2020. január 26. // Vanda névnap

kézilabda

Norvégia nyerte a bronzérmet
Norvégia válogatottja nyerte a bronzérmet az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokságon, miután 28-20-ra legyőzte Szlovénia csapatát a Stockholmban rendezett szombati helyosztón.
Férfik kézilabda Eb: Németország végzett az ötödik helyen
Németország válogatottja lett az ötödik a norvég-svéd-osztrák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon, miután 29-27-re legyőzte Portugália legjobbjait a Stockholmban rendezett szombati helyosztón.
Az FTC tíz góllal legyőzte a CSM Bucuresti csapatát
A Ferencváros 33-23-ra legyőzte a román CSM Bucuresti csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában, szombaton Érden.
Férfi kézilabda-vb: a magyar válogatottnak nem kell játszania áprilisban
A magyar férfi kézilabda-válogatottnak nem kell részt vennie a jövő évi egyiptomi világbajnokság selejtezőjének következő, áprilisi szakaszában.
Női kézilabda Eb-t rendez Magyarország 2024-ben
Magyarország, Ausztria és Svájc rendezheti a 2024-es női kézilabda Európa-bajnokságot a kontinentális szövetség (EHF) Stockholmban meghozott szombati döntése értelmében.
Spanyol-horvát döntő lesz
A horvát után a címvédő spanyol válogatott jutott a döntőbe az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokságon.
Kétszeri hosszabbítás után döntőben a horvátok
A horvát válogatott kétszeri hosszabbítás után 29-28-ra legyőzte Norvégia csapatát az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság első elődöntőjében, pénteken Stockholmban.
Bartók Donát Spanyolországban folytatja pályafutását
A Bidasoa kézilabda-csapatában folytatja pályafutását a válogatott Bartók Donát.