Beteljesületlen álom

2011. április 23. 22:52 // Forrás: MTI
Nem sikerült a feljutás a világelitbe a magyar jégkorong-válogatottnak a hazai rendezésű divízió I-es világbajnokságon.

Nem sikerült a feljutás a világelitbe a magyar jégkorong-válogatottnak, mivel a hazai rendezésű divízió I-es világbajnokság szombati "döntőjében" hosszabbításban kikapott az olasz csapattól. Az olaszok az első harmadban két góllal elhúztak, Ted Sator legénysége azonban a következő két játékrészben ledolgozta hátrányát. A hosszabbítás 56 másodpercig tartott, ekkor az emberelőnyben lévő olaszok a mesterhármast jegyző Giulio Scandella révén megszerezték az aranygólt. Sikerével az olasz csapat vívta ki a jogot, hogy ott legyen a jövő évi finn-svéd közös rendezésű A csoportos világbajnokságon.

Közel állt a bravúrhoz, de kikapott Barcelonában a Szeged férfi kézilabda BL Közel állt a bravúrhoz, de kikapott Barcelonában a Szeged A Szeged 31-30-ra kikapott a Barcelona otthonában csütörtök este a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. tegnap 22:39 Erődemonstrációt tartott a PSG-t kiütő Veszprém! Veszprém Handball Club Erődemonstrációt tartott a PSG-t kiütő Veszprém! A második félidőben 10-1-es szériát produkáló, kitűnő egyéni teljesítmények egész sorát felvonultató Veszprém 41-28-ra nyert a francia bajnok Paris Saint-Germain vendéglátójaként a kézilabda Bajnokok Ligája csütörtöki csoportrangadóján. tegnap 20:16 Visszatér a MotoGP – Magyarország újra rajtvonalon Visszatér a MotoGP – Magyarország újra rajtvonalon Harminchárom év után a gyorsasági motorversenyzés királykategóriája, a MotoGP 2025. augusztus 22-24-én visszatér Magyarországra. Ugyanezen évben a Superbike világbajnokság (WSBK) is hazánkban lesz, július 25-27. között, harmincöt év elteltével. A versenyek helyszíne a balatonfőkajári Balaton Park Circuit pálya lesz, amely jelentős fejlesztéseken esik át a mezőnyök érkezése előtt. tegnap 21:58 FIFA-világranglista: a magyar válogatott egy helyet rontva a 32. magyar labdarúgó-válogatott FIFA-világranglista: a magyar válogatott egy helyet rontva a 32. A magyar válogatott egy pozíciót rontott, ezzel a 32. helyen áll a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is a világbajnok és Copa América-győztes Argentína vezet. tegnap 15:49