Felkészülési torna: kaproncai győzelem / RK Podravka Vegeta–Veszprém-Barabás 32-30 (17-17)

2011. augusztus 14. 20:37 // Forrás: kezi.hu
Kétgólos vereség a horvát bajnok RK Podravka Vegetától a nemzetközi felkészülési torna döntőjében.

Parádésan kezdte Gyurka János csapata a mérkőzést, a horvátok támadásait szinte tökélesen semlegítette a hátsó alakzat, míg elől látványos kreatív kézilabdát bemutatva termelte a gólokat a veszprémi együttes. A félidő derekára behozta lemaradását a Kaproncai együttes, így döntetlen állással vonulhattak a csapatok pihenőre.

A szünetet követően teljesen kiegyenlítődött a játék képe, felváltva estek a gólok mindkét térfélen. A mérkőzést végül a kiélezett szituációkban jobban koncentráló Bajnokok Ligája főtáblás horvát alakulat nyerte.