16°C
16°C

Megosztoztak a pontokon

2011. szeptember 9. 19:27 // Forrás: Nemzeti Sport Online
A szünetben még ötgólos hátrányban volt, végül 29:29-es döntetlent ért el a Veszprém a Fehérvár vendégeként a női kézilabda NB I-ben.

Női kézilabda NB I, 2. forduló:
Alcoa FKC–Veszprém Barabás KC 29:29 (18:13)
Székesfehérvár, 800 néző. V: Pech Katalin, Vágvölgyi Mária.
Fehérvár: SZIKORA – NIKSICS 4, Maruscec, Horváth B. 5, Tilinger 5 (4), TRISCSUK 7, Becséri. Csere: Trimmel (kapus), Bízik 2, Rádl 1, NIKCSEVICS 3, Németh K. 2, Lelkes. Edző: Mihály Attila.
Veszprém: Kiss É. – Azari, Emberovics 1, Farkas V. 3, MAYER 4, BULATH 13 (6), Nagy I. Csere: Lengyel (kapus), Juhász 1, FÖLDES K. 5, Borkowska 2, Selmeci. Edző: Gyurka János.
Az eredmény alakulása. 9. p.: 4–2. 15. p.: 9–7. 23. p.: 13–8. 27. p.: 16–10. 36. p.: 21–17. 43. p.: 23–23. 54. p.: 27–25.
Kiállítások: 10, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 6/6.

Mestermérleg

Mihály Attila: – Azért igazságos az eredmény, mert mindkét csapat hullámzóan játszott. A végjátékban helyén volt a szívünk.

Gyurka János: – Az első félidőben nem ütköztünk eleget, ekkor a támadó–, és a védekező játékunk sem tetszett. Felőröltek bennünket, viszont a folytatásban hatgólos hátrányból felálltunk, ezért nem lehetek elégedetlen a döntetlennel.