A Veszprém nyert, a Szeged kikapott!

2011. november 9. 20:02 // Forrás: Nemzeti Sport Online
Az MKB Veszprém nyolc góllal nyert a Kecskemét vendégeként, a mieinket előzőleg legyőző Pick Szeged azonban ugyanennyivel kikapott a Tatabánya otthonában.

Férfi kézilabda NB I, 8. forduló:
Tatabánya-Carbonex–Pick Szeged 27:19 (13:10)
Tatabánya, 1000 néző. Vezette: Kékes Cs., Kékes P.
Tatabánya: SZENTE – Pásztor, RÉDEI 4, Pordán 2, DÍAZ 10, LELE 5, Iváncsik Á. 1. Csere: HARSÁNYI 4, Szabó Gy., Dénes, Bodó 1. Szabó T., Takács B. Edző: Debre Viktor.
Szeged: TATAI – Nagy N. 2, Zubai 1, Vadkerti 2, Sulc 2, BUDAY 4 (1), LÉKAI 4. Csere: Mikler (kapus), Bajorhegyi, Pribanic 2, Czina, Ancsin 2. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 8. p.: 4–3. 18. p.: 7–6. 27. p.: 10–8. 30. p.: 13–9. 33. p.: 13–13. 38. p.: 15–15. 42. p.: 17–15. 49. p.: 21–18. 55. p.: 26–19
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: –, ill. 2/1

Mestermérleg

Debre Viktor: – A védekezésünknek és Szente bravúrjainak köszönhettük a Veszprémet legyőző Szeged elleni sikert.

Skaliczki László: – A második félidő közepén szétesett a csapatjátékunk, több kulcsemberünk formán kívül kézilabdázott. Hiányzott belőlünk a motiváció. A gólkülönbség miatt szégyellem magam.

Már nincs hibátlan csapat a férfi kézilabda NB I-ben

A 16. fordulóból előrehozott mérkőzésen:
KecskemétMKB Veszprém KC 25:37 (13:18)
Kecskemét, 800 néző. Vezette: Baranyi, Szloska.
Kecskemét: NAGY L. – VANCSICS 9 (1), DOBÓ 5 (1), Antal 1, Tóth E. 2, Szabó P. 1, VARSANDÁN M. 5. Csere: Árki (kapus), Konkoly 1, Varsandán Á., Temesvári 1, Kupcsik. Szakmai igazgató: Avar György.
Veszprém: ALILOVIC – Iváncsik T. 3, Laluska, Vilovszki 3, Terzic 1, ILYÉS 7, IVÁNCSIK G. 6 (1). Csere: Vujin 5, PÉREZ 5, Schuch, Gulyás P. 2, Korazija 2, Hudj 3. Edző: Mocsai Lajos.
Az eredmény alakulása. 5. p.: 0–2. 11. p.: 2–3. 17. p.: 4–8. 21. p.: 7–11. 26. p.: 11–14. 35. p.: 16–20. 38. p.: 16–24. 45. p.: 19–26. 51. p.: 21–29. 57. p.: 24–34
Kiállítások: 2, ill. 4 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 3/1

Avar György: – Európa legjobb együttese ellen játszottunk. Minden tiszteletem a csapatomé.

Mocsai Lajos: – Az elmúlt tíz napban most találkozott először a csapat. Fáradtak voltunk, ez meg is látszódott a játékunkon. Annak örülök, hogy a második félidőben kiszolgáltuk a közönséget.

Forrás: Nemzeti Sport Online