2023. június 10.
//
Margit névnap

Futsal: Soroksáron az éllovas

2012. január 14. 12:23
Hétfőn a tabella 9. helyén álló Soroksárhoz látogat a listavezető Veszprém a futsal NB Nyugati csoport 15. fordulójában.

A két fél őszi ütközetén 7:1-re nyertek a veszprémiek.

Németh Gábor együttese az Érd elleni hazai és a Külker SC Dupont vendégeként elért győzelemnek köszönhetően visszavette vezető helyét a tabellán. A bakonyiak a második helyezett Vasas II együttesével azonos pontszámmal, de jobb gólkülönbséggel állnak a pontvadászat élén.

Férfi futsal NB II Nyugati csoport, 15. forduló:
Január 16. (hétfő) 20.30
Soroksári TE–1. Futsal Club Veszprém
1239 Budapest, Haraszti út 26.

vehir.hu
Kovács Bálint

További cikkek

Két diadal egy időben
Két diadal egy időben
Dúskálhattak az izgalmakban a veszprémi sportbarátok. Vasárnap az NB III-as bajnok Practical VLS az osztályozó visszavágóját játszotta a másodosztályba jutásért. Hétfőn este pedig egy időben lépett pályára az 1.FCV a futsal NB I bronzérméért a Március 15. utcai csarnokban, ugyanakkor nem messze onnan, a telt házas Veszprém Arénában a Telekom a Szegeddel csapott össze a férfi kézilabda magyar bajnoki döntő második felvonásában.
Bronzérmes az 1. FC Veszprém!
Bronzérmes az 1. FC Veszprém!
A házigazda 1. FC Veszprém 4-1-re nyert az SG Kecskemét ellen a futsal NB I bronzdöntőjének negyedik, hétfő esti felvonásán, így összesítésben 3-1-re diadalmaskodott a párharcban, azaz megszerezte története harmadik bronzérmét.
Pontot tehet a párharc végére a Veszprém
Pontot tehet a párharc végére a Veszprém
Amennyiben sorozatban harmadszor, hétfőn (kezdés: 18.30) a Március 15. utcai sportcsarnokban is nyerni tud a Kecskemét ellen, megszerzi az NB I bronzérmét az 1. Futsal Club Veszprém.
Spandler vezetésével fordított a Veszprém a bronzpárharcban!
Spandler vezetésével fordított a Veszprém a bronzpárharcban!
Az 1. FC Veszprém hosszabbítás után 3-2-re nyert a SG Kecskemét otthonában a futsal NB I bronzérméért vívott párharc péntek esti, harmadik mérkőzésén. Fehér Zsolt együttese hétfőn (18.30), hazai környezetben akár pontot is tehet a küzdelem végére.
Futsal NB I: megvédte címét a Haladás
Futsal NB I: megvédte címét a Haladás
A Haladás VSE megvédte címét a férfi futsal NB I-ben, mivel házigazdaként 7-1-re legyőzte a Berettyóújfalut a döntő harmadik mérkőzésén, csütörtök este.