Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C

Vadkerti a csapatban

2012. január 21. 12:56 // Forrás: MTI
Vadkerti Attilát szombaton benevezte a szerbiai Európa-bajnokságra Mocsai Lajos, a középdöntőbe jutott magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

Vadkerti Attilát szombaton benevezte a szerbiai Európa-bajnokságra Mocsai Lajos, a középdöntőbe jutott magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

A magyar delegációtól származó információ alapján a szegedi balszélső a súlyos térdsérülés miatt már meg is műtött Iváncsik Tamást váltja a keretben.

Az Eb-re 16 főt lehetett nevezni, de a magyarok eredetileg csak 15 játékost neveztek. Iváncsik Tamás hétfőn az oroszok elleni találkozón szenvedett térdszalagszakadást, és ekkor Szöllősi Szabolcs került a keretbe. A csoportkör után minden csapat két játékost szabadon cserélhet, és így a harcképtelen Iváncsikot váltotta Vadkerti.

Vadkerti február 22-én lesz 30 esztendős, 182 cm magas, 88 kg, 57-szer szerepelt eddig a válogatottban, és összesen 83-szor volt eredményes.

Amennyiben a vasárnap Izlanddal, kedden Szlovéniával, szerdán pedig Horvátországgal találkozó válogatott a középdöntőből továbbjut az elődöntőbe vagy helyosztóra, akkor majd még egy játékost cserélhet Mocsai Lajos.

vehir.hu
Melczer Zsolt

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.