Mínusz hétről nyert Siófokon a Barabás

2012. szeptember 8. 21:31 // Forrás: Nemzeti Sport Online
Városunk női kézilabdacsapata egy góllal legyőzte a házigazda Siófokot az első osztályú bajnokság második fordulójában.

Női kézilabda NB I, 2. forduló:
Siófok-Galerius Fürdő–Veszprém Barabás Duna Takarék KC 24–25 (19–12)
Siófok, 500 néző. V: B. Pech, Vágvölgyi
Siófok: KISS É. – BÓDI 8 (1), Léránt 2, ÁBRAHÁM 4, Bogdanovics 2, Mörtel 3 (1), Erdősi 2. Csere: Futaki (kapus), NÉMETH CS. 3, Seric, Szalai B., Varga N. Edző: Imre Vilmos
Veszprém: VÍG – Hosszu B., KURUCZ 5, PALKÓ 3, Horváth D. 2, TÓTH G. 1, Schatzl. Csere: Pásztor (kapus), TÓTH E. 9 (4), PLANÉTA 2, Bárány 1, Kokas 1, Pelczéder 1. Edző: Róth Kálmán
Az eredmény alakulása. 3. p.: 3–0. 9. p.: 8–3. 18. p.: 14–6. 23. p.: 16–8. 28. p.: 18–10. 32. p.: 20–13. 39. p.: 21–17. 46. p.: 22–20. 50. p.: 22–22. 57. p.: 23–24
Kiállítások: 8, ill. 2 perc
Hétméteresek: 5/2, ill. 5/4

Mestermérleg

Imre Vilmos: – Az első félidei játékunk magában hordozta a győzelmet, ellenben a második játékrészben érthetetlen egyéni teljesítményeket láttam.

Róth Kálmán: – Az első félidőben érződött a Ferencváros elleni mérkőzés fáradtsága, emellett a védekezésünk katasztrofális volt. A szünet után olyat játszott a csapat, melynek hatására az én öreg szívem is ellágyult.

Forrás: Nemzeti Sport Online