18°C
18°C

Újoncot vert a Veszprém

2012. szeptember 14. 20:37 // Forrás: Nemzeti Sport Online
A címvédő MKB Veszprém KC tizennyolc góllal múlta felül a vendéglátó ceglédieket az élvonal péntek esti meccsén.

Férfi kézilabda NB I, 3. forduló:
Ceglédi KK SE–MKB Veszprém KC 21–39 (10–20)
Cegléd, 1200 néző. Vezette: Natkay, Szalay.
Cegléd: Erdélyi – Pocsai 7 (5), Savon, Bíró 4, Gyuris, Lepsényi 3, Hódi 1. Csere: Lengyel, Lakos (kapusok), ANTAL 4, Tóth N. 1, Takács 1, Benke, Bányai. Edző: Kökény István.
Veszprém: Alilovic – GULYÁS 6, SULIC 3, NAGY L. 5, Oneto 2, Terzic 1, Rodríguez 3. Csere: Fazekas, Borbély (kapusok), IVÁNCSIK T. 8 (3), Iváncsik G. 3, Dzsamali 3, Laluska 1, Ugalde 2, Pérez 1, Vilovszki 1. Edző: Carlos Ortega.
Az eredmény alakulása. 10. perc: 4–4. 15. p.: 4–9. 20. p.: 5–12. 26. p.: 7–15. 38. p.: 13–27. 48. p.: 16–31. 55. p.: 18–36.
Kiállítások: 16, ill. 12 perc.
Hétméteresek: 7/5, ill. 4/3.

Mestermérleg

Kökény István: – Reális eredmény született. A Veszprém ritmusa és nagyobb izomtömege ellen nem volt ellenszerünk.

Carlos Ortega: – A fantasztikus helyi szurkolótábor előtt koncentráltan kezdtünk, és a félidő közepén már elhúztunk. A Ceglédnek rövid volt a kispadja.

Forrás: Nemzeti Sport Online