18°C
18°C

Harminc percig tartott a lendület

2013. április 20. 19:49 // Forrás: Nemzeti Sport Online
Félidei döntetlen után hét góllal nyert a Dunaújváros a vendég Veszprém Barabás ellen a női kézilabda élvonal középházi rájátszásában.

Női kézilabda NB I, rájátszás az 5-8. helyért, 3. forduló:
Dunaújvárosi Főiskola DKA–Veszprém Barabás Duna Takarék 31:24 (16:16)
Dunaújváros, 400 néző. Vezette: Natkai, Szalai.
Dunaújváros: PISÁK – BÓDI 6 (1), GERA 6, Sánta 1, Takács D. 2, Ferling 4, BERTA 6. Csere: Gáspár 1, Takács F. 3 (2), Rádl 2, Vadász, Kemény, Kővári, Glosch. Edző: Mátéfi Eszter.
Veszprém: Víg – Hosszu 4, TÓTH G. 11 (1), Planéta, Bárány, Tóth E. 3, Schatzl 2. Csere: Pásztor (kapus), Takács B. 2, Pelczéder 2, Kokas, Gulyás. Edző: Róth Kálmán.
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–3. 12. p.: 9–6. 20. p.: 16–10. 36. p.: 20–16. 48. p.: 26–19.
Kiállítások: 8, ill. 12 perc.
Hétméteresek: 6/3, ill. 2/2.

archív fotó

Edzői nyilatkozatok

Mátéfi Eszter: – Sikerült kiváló játékkal mérkőzést nyernünk, csapatom valamennyi tagja minden dicséretet megérdemel mai teljesítményéért. Sikerült méltó módon köszöntenünk Radulovics Bojanát.

Róth Kálmán: – Ez a sportág ilyen szinten szellemi tevékenység, mi ész nélkül játszottunk, ráadásul nemcsak a fejünkkel, hanem a szívünkkel is volt egy kis probléma. Megérdemelt dunaújvárosi siker született.